Zimní péče bez starostí

0

Každá žena moc dobře ví, jak se větší změna počasí dokáže podepsat na kráse. Zvlášť mráz a přechody z tepla do zimy dávají našemu tělu pořádně zabrat. Na trhu najdeme opravdu širokou škálu produktů, které slibují někdy až nesmyslné zázraky. Na co se tedy především zaměřit?

Pleť
Správná péče o pleť by pro nás měla být zvlášť v zimě prioritou číslo 1. Najít správný hydratační a vyživující krém nemusí být úplná hračka. Obecně platí, že by měl obsahovat složky jako Vitamin A nebo E, popřípadě jinou významnou složku, která zajistí správnou výživu jako například vyživující krém Anew Nutri-Advance s omega mastnými kyselinami. Hydratovat pleť je nejlepší v noci, proto doporučuji vybrat si nějaký noční hydratační krém.

Rty
Suché a popraskané rty? To už pro vás bude minulost, pokud si i vy pořídíte novinku, kterou nosí ve své kabelce tisíce žen. Jde o nenápadné „vajíčko“ s balzámem na rty, jehož tvar umožňuje praktické nanášení. Navíc obsahuje čistě přírodní složky a zajistí ochranu i hydrataci rtů po celý den. K dispozici je v několika příchutích, vyzkoušet můžete například kokosový.

Ruce
I přesto, že ruce schováte do rukavic, péče o ně by se neměla podcenit. Vysušená kůže navíc rozhodně nepřidává na kráse. Krém na ruce by měl být součástí každé kosmetické taštičky a také by měl být pravidelně několikrát během dne používán. Regenerační krém od značky Mixa slibuje kvalitní péči i pro extrémně suché ruce.

Vlasy
V neposlední řadě nemohu opomenout vlasy. Pokud jste si do teď naivně mysleli, že se na nich zima nijak nepodepisuje, musím vás vyvést z omylu. Vlhko, zima, mráz a rychlé přesuny do tepla vlasy vysušují a vy se potom možná nestačíte divit, kde se vzaly ty roztřepené konečky. Věnujte vlasům alespoň 3 x týdně péči, jakou si zaslouží. Pomůže vám k tomu například maska na vlasy s arganovým olejem.

Univerzální pomocník
Nakonec se podělím o tajný typ. Je to kouzelný olej, který oceníte nejen v kuchyni, ale také při kosmetické péči. Kokosový olej využijete jako masku na vlasy, krém na ruce, krém na obličej, suché lokty či paty, a nebo jako přírodní antibiotikum na nejrůznější infekce. A pokud vám trocha zbude, můžete si na něm opéct kuřecí steak a dopřát si lehce exotický gurmánský zážitek.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/avon-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/prozdravi-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/krasa-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.