Zapomeňte na kalhoty, jaro ovládnou sukně!

0

Sukně jsou symbolem ženskosti, bohužel v dnešní době dává většina z nás přednost kalhotám. A to dokonce i třeba při výběru pracovního kostýmku. Ano, je to možná pohodlnější, ale není to přeci jen škoda? V ulicích měst se se sukněmi či šaty setkáváme spíše vyjímečně a většinou si je na sebe bereme pouze při společenských událostech. Pojďme udělat radikální změnu a do šatníku si na jarní sezónu pořídit alespoň jednu sukni pro běžné nošení! Samy poté pochopíte, v čem kouzlo sukní spočívá, nejenom, že se budete cítit neodolatelně a žensky, určitě uděláte radost i pánům, kteří na nás sukně jednoduše zbožňují. A že máte pár kilo navíc? Nevadí, koukněte se, jaké typy jsou dnes aktuální a určitě si vyberete i vy.

Pouzdrová sukně
S pouzdrovými sukněmi se často setkáme u formálních kostýmků, jde tedy o ideální sukni do kanceláře. Unosíte ji ale i při běžném nošení, stačí jen zvolit neformálnější vršek. Tento typ sukní se doporučuje především štíhlejším postavám, dokonale totiž obepíná zadeček a stehna. Na pozoru by měly být především ženy se širšími bokami, ale ani výraznější křivky nevadí, pokud na ně majitelka ráda upozorňuje. Velmi dobře vypadají pouzdrové sukně do pasu, které ale vyžadují plošší bříško, jinak mají tendenci naopak ještě přidávat na váze.

Sukně v Áčkovém střihu
Svůj název dostala sukně podle tvaru, který se postupně rozšiřuje, tedy stejně jako písmeno A. Jde o klasický a asi nejoblíbenější střih sukně díky tomu, že padne snad skoro každému typu postavy. Štíhlé postavě zdůrazní ty správná místa, zatímco dámám s pár kily navíc schová vše, co je potřeba. V obchodech se setkáme se spousty typů, krátké, dlouhé, různě široké a barevné. Vyzkoušejte si tedy více sukní abyste zjistili, který typ je ten pravý pro vás.

Maxi sukně
Maxi sukně si své velké boom už zažily, nicméně vše napovídá tomu, že ještě pár let budou stále trendy. Jde o sukně, jejichž délka sahá minimálně ke kotníkům, někdy schová i celé chodidlo. Vzdušné, dlouhé sukně využijete především v létě, Doporučují se opět štíhlejším a vyšším postavám, opět ale záleží na typu a kombinaci. Pár kilo navíc rozhodně není překážkou a správná kombinace vršku dokáže vykouzlit skvělou siluetu, navíc dlouhá sukně schová všechny problémy týkající se širokých stehen, lýtek či křečových žil. Často se setkáte se sukní, která má rozparek, tím dává vyniknout štíhlým nohám a rozbíjí celkový dojem jednolitosti.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.