Wellness pobyty osvěží vaše smysly

0

Prahnete po odpočinku, který vás odpoutá od stresu a stereotypních každodenních povinností? Dopřejte si moderní způsob rekreace díky wellness pobytům v České republice. Nač cestovat za klenoty přírody a architektury zahraničních resortů? Rodná země vás oslní wellness pobyty, jež vás nezatíží dalekým cestováním. Krátkodobá rekreace dobije vaše vnitřní baterky a zahrne vytouženým luxusem.

Relaxace a přepych v hotelech

Jste neustále v jednom kole, těžce pracujete anebo máte sedavé povolání? Prohlédněte si cenově lákavé wellness pobyty na Hotely.cz ! Odpočinek během prodlouženého víkendu si vybírejte podle destinace, cenové nabídky anebo nabízených služeb rekreačních center. Wellness pobyty potěší všechny generace. Jsou ideální pro rodinné radovánky, líbánky, romantiku ve dvou anebo dámskou jízdu. Zahrňte se kosmetickou péčí, zábavnými programy pro malé i velké výletníky, sportovními činnostmi a především masážemi, koupelemi či zábaly.

Zimní rekreace s maximální dávkou regenerace

Dopřejte vašim smyslům pohlazení na duši v objetí přírody Šumavy. Nekompromisní odpočinek zažijete v luxusním hotelu Zadov poblíž Churáňovského vrchu. V létě se nabažíte koupání a procházek po značených turistických trasách. Na podzim se oddáte houbaření a v zimě lyžařským aktivitám. Hotel Zadov nabízí ubytování v 58 pokojích či apartmánech. Za zmínku stojí pokoje typu exklusive, kde se setkáte s moderním nábytkem, minibarem, LED televizí a trezorem. Zamilované páry ocení pokoje s velkou manželskou postelí a krbem.

Balzám pro duši i žaludek

Unikátní wellness pobyty na Šumavě v hotelu Zadov nadchnou také výbornými gastronomickými službami a útulnou restaurací, barem, venkovní terasou s překrásným výhledem a internetovou kavárnou. Wellness služby splňuje whirlpool, sauna, masáže. Sportovní nadšenci prověří své síly v posilovně, tělocvičně a na tenisovém kurtu. O zábavu se postará minigolf, bowling, kulečník, cyklistika, koutek a hřiště pro děti.

Wellness pobyty za vyzývavé ceny!

Podlehněte nabídkám komfortního hotelu, který splní nároky dokonalé relaxace. Nechte se unášet klidem přírody a relaxačními službami v poutavém pobytovém balíčku pro dva s polopenzí a saunou. Podívejte se i na další zajímavé nabídky Hotely.cz a vyhledejte si lokalitu i typ relaxace podle svého gusta!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/hotely-cz
www.kuponovnik.cz/kategorie/cestovani

O autorovi

Před každým nákupem se informujte o kvalitě, ceně i vzhledu zboží. Ráda vám poradím a podrobným popisem přiblížím vyhlédnutý kočárek pro miminko, hračku pro dítě, oblečení na večírek, značkovou kosmetiku či pobytový zájezd do ciziny.