Vychytávky do kuchyně, které se hodí

0

Současný trh s elektrickými spotřebiči s nadsázkou překypuje takovým zbožím, o kterém mnohdy lidé ani neví. Prakticky a zjednodušeně řečeno si dnes můžete doma udělat díky nim cokoli. Nejen čerstvý chléb, ale i třeba šunku, zdravě uvařit rýži se zeleninou, palačinky bez použití mnoha tuku či dokonce i gumové medvídky a výtečnou zmrzlinu.

Zmrzlinovačzmrzlinovač

Kdo by neměl rád kopeček lahodné zmrzliny, která v parném létě skvěle osvěží. Takže proč si dobrou zmrzlinu nevyrobit i doma, zvláště pokud ji máte rádi, nebo máte děti, které ji pravděpodobně zbožňují. Na trhu je několik tipů zmrzlinovačů, co se týče přípravy, ale i cenového rozpětí. Pro běžné domácnosti, které hodlají vyrobenou zmrzlinu konzumovat výhradně pro své potřeby, je pak možno sehnat dobrý zmrzlinovač v cenovém rozpětí od 700 – 1500 Kč. Což je poměrně výhodné. Zmrzlina bude čerstvá a nevíc bez umělých sladidel, barviv i konzervantů. Zmrzlinu je možno připravovat dle svých chutí snadno a rychle. Do hodiny je výtečná domácí zmrzlina hotová.

Výrobník gumových medvídků

Pro mlsálky je zajímavým zjištěním, že si je možno pořídit i výrobník gumových medvídků. Obzvláště v tom případě, kdy máte děti, protože takové domácí gumové medvídky budou mít rádi a mlsat je, stejně jako tvořit. Výrobník na gumové medvídky je poměrně jednoduché na používání a s asistencí to zvládnou i menší děti. Je tak možno připravit gumové medvídky bez umělých barviv i konzervantů, a přesně víte, co obsahují.

šunkovarŠunkovar

Jestliže máte rádi šunku, tak zcela vážně zvažte, zda si nepořídíte šunkovar, ve kterém si takovou dobrotu připravíte dle chuti a především s představou, co taková šunka obsahuje. Bude se jednat vždy o zdravější variantu než tu, kterou seženete běžně v potravinách a za překotně nižší částku, než právě hotovou, z velkovýroby. Šunkovar je poměrně malý, přitom jednoduchý na užití a především cenově dostupný. Běžné modely stojí dnes 400-500 Kč.

rýžovarRýžovar

Ač rýžovary nebudí příliš velký zájem u běžných českých domácností, jsou zajímavé a nejspíš by neměly ani chybět v domácnostech, kde se přechází na zdravou stravu a hodlá se hubnout. V rýžovaru se totiž neježe připraví rýže, ale i zelenina  či třeba ryby. Nastaví se požadovaný produkt a už se není potřeba o nic starat, rýžovar se vypne v době, kdy má, takže rýže nebude rozvařená a ani nedovařená. Je to opravdu skvělý pomocník, ve kterém se skvěle připravuje právě i zelenina, bez nutného užití tuku a jiných podobných potřeb.

palačinkovačPalačinkovač

Zdravá kuchyně světem hýbe. Dost často se lidé zajímají o zdravější způsoby vaření a obecně přípravy pokrmů. Palačinkovač umožní připravit oblíbené palačinky bez přepáleného tuku, ve zdravější formě. Většina moderních palačinkovačů má nepřilnavý povrch, na který se obvykle nanese jen kapka oleje, či lze připravit i úplně bez. Navíc tento spotřebič nefunguje jen pro výrobu zdravých palačinek, ale je určen i k domácímu grilování, přípravy grilované zeleniny, masa, ryb a cokoli jiného, co je možno grilovat. Lze tak připravit populární jídla, jako jsou i bramboráky, či jiné placky. Přitom přístroj není značně drahý, běžné domácnosti si jej mohou bez ostychu pořídit. Kdo rád pokrmy, jako jsou palačinky. Bramboráky i grilované pochoutky, jistě by mu palačinkovač neměl doma chybět.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/euronics-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/okay-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.