Vybavte si kuchyň zelenými doplňky, bude vás to dobíjet!

0

Kdykoliv přijdete do kuchyně, padne na vás splín, že už zase musíte vařit… Tedy, na někoho ne, některé z nás jsou nadšenými kuchařinkami, které svůj čas v kuchyni tráví rády a často. Ale co ty ostatní, které vaření až tolik nenaplňuje a nedobíjí… Podle psychologie barev je k dispozici elegantní a jednoduché řešení!

Zařiďte si kuchyň na zeleno

Jak známo, zelená barva je barvou energie, nového života a celkové životní vzpruhy. A když si tuhle barvu přenesete do kuchyně, bude to vaše výhra. Se zelenou barvou se vám do žil vlije spousta nové energie a chuti nejen do vaření.

Začněte textilními doplňky

Abyste si kouzlo zelené barvy ověřili, začněte nejdříve tím nejjednodušším, co do kuchyně můžete obstarat. A to jsou textilní doplňky. Takže chňapky, utěrky, houbičky, hadříky, ovšem i papírové ubrousky nebo textilní podsedáky na židle.

Nádobí se také hodí v zelené

Že jste doposud vařili jen v nerezu? Tak se rozlučte s nudnou šedí a poohlédněte se po nějakých zelených kouscích. Nemusíte hned rušit všechno své vybavení k vaření, jen je doplňte několika pozitivně naladěnými kastrůlky, miskami, talířky, hrnečky anebo třeba tácy.

Zelený může být i nábytek

Jestli v kuchyni plánujete větší změnu, pusťte se do úvah o zelené lince. Jestli je to ale na vás již příliš extravagantní, zůstaňte u bílé či krémové a na zelenou vsaďte jen s několika kousky, které budou v kuchyni sloužit třeba k sezení. Taková zelená barová židle se jistě bude líbit i návštěvám.

A do kuchyně už se bude chodit nejen za povinnostmi, ale i za osvěžujícím pohledem v zelených barvách.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/jena-nabytek-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/euronova-shop-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bonami-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.