Vlasové účesy na rok 2017

0

Kvapem se blíží rok 2017 a s ním tedy i módní trendy v oblasti kadeřnictví. Střihy vlasů se mění rok od roku, nemálo z nás jistě pamatuje (třeba jen matně) období trvalé, bohatých načechraných hřív a ofin, které zakrývaly oči. Od té doby však uběhlo mnoho let a po velkých boomech, jako byly melíry, stupňovité střihy, anebo ještě nedávno ombré styl barvení, je tu nový rok a s ním další nové trendy. Co tedy bude v kurzu v následujícím roce?

Růžová, modrá, šedá011-vlasy2017

Žádná nuda v barvách. Základem bude to, nenechat jediný barevný odstín na vlasech. Pamatujete, jakou práci při barvení dá, aby vlasy měly jednotný odstín? Pak na to zapomeňte, od toho je upuštěno. Nyní bude důležité vlasy oživit, dodat jim ten správný šmrnc. I něžné blondýnky budou muset odpustit od své přirozenosti a krásu svých vlasů podpořit pastelovými barvami. Hodně bude letět kombinace barev, především pak modré, růžové a šedé odstíny.

Šedá je tu pro každého

Pokud je potřeba určit top vlasovou barvu, dozajista jí bude šedá. Vlasy šedé již nějakou dobu letí, a snad v roce 2017 se očekává vrchol v barvení šedé. Šedé prameny obohatí účes jednoduchých barev a dodají jim dokonalý švih. Ať půjde o blondýny. Či brunety, šedá prostě sluší všem a bude se nosit.

Vlasová divočina

Vzpomínáte na to, když vám kamarádka doma barvila vlasy, jak to dopadlo? Někde barva chytla skvěle, jinde méně a tak jste, div ne s brekem navštívila kadeřnici, která tuto spoušť musela opravit. Tvůrci trendů se možná i trochu tímto jevem inspirovali a na trh přichází doslova divočina ve vlasech. Nejen, že jednotné barvení je dávno tabu, ale přímo se vyžadují divoké potisky na vlasech. Barvení inspirované divokou přírodou, kde hrají snad všechny odstíny barvy, se přenesou na vlasy. To bude divočina.

Vrací se vlny011-trvala

Dalo se to po těch všech trendech snad i čekat. Říká se, že se móda stále vrací a tak se to na ulicích bude pozvolna hemžit velkými vlnami á la 80. léta. Trvalá a s ní ohromný objem vlasový po celé hlavě bude zase v módě. Sice se mnozí nad tímto možná pousmějí, ale za nějakou dobu si možná sami zažádají o alespoň vodovou. Kudrliny prostě budou zase na výsluní.

Asymetrie a geometrie

V karty moderních účesů roku 2017 bude hrát především dokonalá geometrie spolu s asymetrií. Čisté linie a vrstvení vlasů bude klíčové, aby účes vynikl. Hodně trendy bude i mikádo, které však bude mít jiná pravidla, než doposud. Šikmá ofina, zastřižení vlasů ve stupních a tak dále. To všechno bude dovoleno, a čím více „crazy“, tím také více stylové a trendy.

Bezva fialová na závěr011-fialove-vlasy2017

Velkou barvou vlasového světa bude i ledově fialová, či fialová doplněná barevnými melíry. Obohatí tak skvěle populární šedou a dodá vlasům dokonalý šmrnc. Kdo se odhodlá zase nahodit vlasům kudrliny, pak by neměl opomenout je právě zvýraznit fialovou, což je neuvěřitelně dravá kombinace a vize účesů na další roky dopředu. Toto bude udávat směr ve vlasové kosmetice a oboru kadeřnictví na dalších pár let a určitě se neztratí.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/avon-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/biooo-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/brasty-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/krasa-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/viphair-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/vmd-drogerie-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.