Valentýn klepe na dveře, jste připraveni?

0

S blížícím se 14. únorem se rok od roku stále více obchodů zabarvuje do růžové či červené barvy a obaluje srdíčky všech možných velikostí. A to je znamení, že by všechny páry měly být v pozoru, protože Valentýn je tady! Ať už si říkáme, jak je tento americký svátek kýčovitý, a přeci my Češi máme svůj krásný 1. máj, tak nějak nás nemůže pustit touha Valentýn alespoň trochu oslavit a udělat si tento den se svým protějšek speciálním. A co jsou 3 nejoblíbenější věci na Valentýna? Jídlo, dárky a romantická společná chvilka s milovaným.

Jídlo

Ať už je to snídaně, oběd nebo večeře, jídlo je rozhodně jednou z důležitých součástí vašeho valentýnského dne. Připravit si můžete doma nějaké speciální jídlo a společně si ho vychutnat v pohodlí domova nebo vyrazit do některé z restaurací. Dopřejte si něco speciálnější, ale vždy myslete na to, abyste si jídlo vychutnali oba. Zkusit můžete například společnou přípravu domácího sushi, skvěle ale funguje i příprava romantické večeře jako překvapení, zvlášť pokud vaří muž!

Dárky

Asi není žádným překvapením, že především pro ženy jsou dárky na Valentýna samozřejmostí. Nemusí jít o žádné velké dárky, ale drobná maličkost jistě potěší. Mezi nejčastější typy dárků patří šperky, parfémy či jiná kosmetika, anebo dárkové poukaz. Překvapit ale můžete i s kyticí, namísto klasických růží ji ale nechte vyrobit z ovoce! Dalším originálním způsobem, jak překvapit svou drahou polovičku je nechat vyrobit fotoknihu se společnými fotkami, přidat můžete i romantické popisky a obrázky.

Společná chvilka

Poslední a nejdůležitější součástí pomyslného valentýnského balíčku je společná chvilka. Právě o tom totiž Valentýn je. Den si můžete zpříjemnit procházkou, výletem, anebo třeba společnou masáží. V zimním počasí ale možná spíše uspějete s privátní vířivkou. Podstatné přitom je, abyste se dobře bavili oba dva, proto myslete na kompromisy a toho druhého do ničeho nenuťte. Nemusíte se předhánět s ostatními páry a za každou cenu se snažit vymyslet něco originálního. Kolikrát je lepší zajít si třeba jen do kina nebo divadla.

Ať už je váš názor na Valentýn jakýkoli, amerikanizace nás tak trochu donutila tento svátek vnímat, ať chceme nebo ne. Většinou to je jen záminka donutit se udělat něco hezkého a speciálního pro toho druhého, ale řekněme si upřímně, tyto věci by měly být automatické po celý rok. A pokud jste zrovna singl, nezoufejte. Vyrazte si na kávu nebo skleničku vína s kamarádkou. Nebo si podle vzoru amerických filmů kupte kýbl zmrzliny a pusťte si romantický film.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/frutiko-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/nakupvakci-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/slever-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/modnidoplnky-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.