Už zase musím vymýšlet dárek k narozeninám!!!

0

Ale copak já vím, co švagr, snacha, neteř, či starší brácha, kterého vidím párkrát do roka, opravdu potřebují a budou používat?!?

Co pořád kupovat?

Také máte sklon panikařit, když zjistíte, že se blíží narozeniny někoho, komu absolutně nevíte, co byste měli pořídit, aby to opravdu využil? Aby to nebyla jen další zbytečná věc do bytu, na kterou se bude prášit nebo která bude trčet v šatníku či v barové skříňce?

Třeba zážitek…

Díky firmám, které se začaly soustředit na zážitky, se takto už trápit nemusíme. Z nabídek dostupných na trhu si vybere snad každý. A co je pro nás možná nejdůležitější: prožitý zážitek obdarovanému nikdo nevezme (snad až na Alzheimera).

Kurz focení se hodí vždycky

Kurz focení se hodí vždycky

Nabídka je široká

Zážitky mohou být různé, od relaxačních, přes vzdělávací, až po těžký adrenalin. Můžeme tedy vybírat z mnoha různých kategorií a nabídek.

Společenský tanec s mistry

Společenský tanec s mistry

Některé jsou z kategorie splněný sen, kdy tátovi pořídíme pár chvil pilotování letadla nebo jízdu tankem, naše maminky si možná rády zatančí s mistrem ČR ve společenském tanci, švagrová si po narozeninách udělá kurz fotografování a ze švagra bude na pár okamžiků hrdina fantasy seriálů, který se bude na flyboardu vznášet nad hladinou vody (tedy až projde prvním zaškolením).

Jako z akčního filmu...

Jako z akčního filmu…

Dětičky se možná rády projedou se psím spřežením a my můžeme partnerovi nadělit vinařský pobyt na Moravě a díky tomu se také obdarovat. Abychom nepůsobily příliš sobecky, můžeme k tomu přihodit třeba plachtění nebo jízdu nějakým super sporťákem.

Pojďme si skočit...

Pojďme si skočit…

Najde se i něco pro nás

My můžeme partnerovi naznačit, že by nás potěšila například čokoládová masáž nebo indoor surfing. Anebo že z toho všeho, co se děje okolo nás, půjdeme skočit z mostu – s bungee lanem okolo kotníků.

Čokoládová masáž nám bude vonět dlouho

Čokoládová masáž nám bude vonět dlouho

Nemusíme hned vybrat konkrétní zážitek

Jestliže ani teď netušíme, co bychom vybrali, aby to obdarovaný nehodnotil jako zbytečnost, tak prostě koupíme univerzální certifikát a ať si oslavenec vybere podle své chuti.

Při nákupu poukázek na zážitkové dárky si vždy zkontrolujeme, jak dlouhá je platnost poukazu a při jakých podmínkách si může obdarovaný svůj dárek prožít.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/adrop-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.