Už jste objevili výhody termální vody ve spreji?

0

Termální voda ve spreji je pro mnohé velkou záhadou. K čemu by mohla být dobrá? Vězte, že má minimálně šest nesporných výhod, zejména v podobě dokonalého pocitu osvěžení. A tu sedmou si jistě najdete každá sama.

Co že to vlastně je?

Termální voda je čistě přírodní produkt, který na povrch vyvěrá z hloubky země a je ohříván geotermální aktivitou. Díky procházení horninami je obohacována o mnoho minerálních látek. A je také přirozeně antibakteriální. Díky tomu mám mimořádně blahodárný efekt na pokožku i na celé tělo. Změkčuje pleť, uklidňuje ji a také revitalizuje.

Když se dává do spreje, dostává se do něj čistá a také nabitá vším, co konkrétní pramen, ze kterého je čerpána, obsahuje.

A konečně její účinky:

Hydratace

Pomocí vytvoření svěží mlhy ze spreje s minerální vodou dosáhnete toho, že dodáte pokožce minerály a další vyživující látky. A zcela ji díky tomu hydratujete a rozzáříte. Obnovíte i její pH. Nejlépe funguje před použitím podkladové báze pod make-up, tedy opravdu na holou pokožku.

Peeling

Voda ve spreji jako peeling nefunguje, to je jasné. Ale je dokonalým pomocníkem právě při peelingu. Peeling je totiž pro pleť docela namáhavou procedurou, proto přivítá zklidnění a výživu ve formě termální vody ve spreji.

Fixace make-upu

Termální vodu dávejte nejen před make-upem, ale i po jeho dokončení. Díky tomu bude zafixován právě nanesenou vrstvou minerálů. A také se bude mírně lesknout. Využijete to k dosažení dlouhodobého svěžího efektu vašeho make-upu.

Hojení

Pokud si vyberete termální vodu s vyšším obsahem selenu, budete ji moci využívat i pro hojení drobných ranek. Například po akné, tetování, ale i po mírném přismahnutí na sluníčku. Termální voda mimo jiné i zmírňuje bolesti poranění.

Osvěžení

O tom nepochybuje snad nikdo z vás. Termální voda funguje perfektně i přes make-up. Nesmaže ho, nenaruší, jen nechá báječný pocit osvěžení a nové síly do další práce.

Obohacuje kosmetiku

Pokud jí naředíte krém, velmi jej obohatíte o výživné látky. Můžete jí obohatit také pleťové masky, různé balzámy a další přípravky, které se nanášejí nejen na pokožku, ale třeba i na vlasy či nehty.

Napadne vás i jiné využití?


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/notino-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/parfemland-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/vmd-drogerie-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.