Uspořádejte nezapomenutelnou party

0

Oslavy narozenin sice zvládáte, ale tak nějak už tušíte, že to začíná být trochu stereotyp. Obvoláte známé, nachystáte chlebíčky, koupíte lahev vína a pak už si jen užijete následujících několik hodin. A nic proti ničemu, každý má rád pohodlí. Pokud byste ale ale rádi zkusili něco nového, věnujte pár minut svého času tomuto článku, ve kterém vám poradím několik jednoduchých kroků, které vám usnadní plánování nezapomenutelné party.

Téma
V posledních letech jakoby se s tématickými party roztrhl pytel. Organizátoři se předhánějí v nejrůznějších nápadech a je jedno, jestli jde o narozeniny, svatbu či silvestrovskou oslavu. Mezi oblíbené patří například: 80. léta, Great Gatsby, mexická, kostýmová, pyžamová, rocková či hippie party … Nemusíte se bát projevit fantazii, vaši hosté si užijí spoustu legrace při vybírání vhodného dress codu a vy zase projevíte kreativitu při plánování místa, hudby, dekorací a nejrůznějších doplňků.

Pozvánky
Není nic snazšího, než upoutat pozornost pozvaných hned prvním podstatným krokem. Pozvánku je třeba odeslat s dostatečným předstihem a měla by odpovídat zvolenému tématu a kreativní jedinci určitě ocení možnost vyrobit je hezky postaru z papíru. Samozřejmě, že ani internetová verze není úplně na škodu, zvlášť když v dnešní době skoro každý používá sociální sítě, které událost pravidelně připomínají.

Doplňky
Aby řádně vyniklo téma, které jste si vybrali, dekorace budou tvořit jednu z nejdůležitější součástí vaší party. Zapomeňte na klasické balonky a kýčovité party doplňky. Zde je potřeba nic nepodcenit a na internetu či v obchodech zapátrat po originálních předmětech, které podtrhnou celý dojem. Nebudou se vám například hodit romantické lampiony?
Mezi další podstatné doplňky patří jídlo. Nemusíte si hned najímat cateringovou agenturu, stačí chvilka v kuchyni a inspirace na internetu. Pokud jste si vybrali kulturní téma jako (Španělsko, Mexiko nebo například italskou mafii), nebude vůbec problém menu poskládat z tradičních jídel. U témat jako je již zmiňovaný Great Gatsby to bude trochu obtížnější, ale co rozhodně nesmí chybět je sklenka kvalitního sektu, myslete na to, že i drobné detaily udělají hodně.

Sama moc dobře vím, jak je náročné zorganizovat i menší oslavu tak, aby bylo vše podle představ. Často jsme omezení místem, finančním rozpočtem a podobně. Ale na druhou stranu také vím, že i když akce neprobíhá tak, jak jste si představovali, není potřeba zoufat. Stačí se trochu přizpůsobit a hlavně si to užít!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/tchibo-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bonami-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/aliexpress-com
www.kuponovnik.cz/obchod/myfoodmarket-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.