U spodního prádla kombinujte pohodlí a kvalitní materiály

0

V čem jiném bychom se měly cítit pohodlně, než ve spodním prádle? Je to základ našeho každodenního outfitu a od něj se odvíjí to, jak se budeme po celý den cítit. Od svého spodního prádla vyžadujte nejen lichotivost k vaší postavě, ale i pohodlí a kvalitu. To totiž časem oceníte nejvíce. A jak to udělat, abyste při nákupu spodního prádla jen získali?

Zkoušet, zkoušet, zkoušet!

Věnujte výběru spodního prádla dost času. Vyhraďte si na něj odpoledne třeba s kamarádkou, blízkým člověkem, pokud si troufáte, tak třeba i s partnerem či partnerkou. Počítejte s tím, že v obchodě budete třeba i dvě hodiny, případně že obchodů obejdete více. Dopředu se dobře najezte a napijte, abyste při věčném vysvlékání a oblékání netrpěli hlady, žízní a nepříjemnou náladou.

Nebrat to, co zcela nesedí

Dalším pravidlem je nebrat to, co nesedí tak, abyste se v tom cítili. Některé kousky spodního prádla, například podprsenky, jsou celkem variabilní. Dají se donastavit podle potřeby a nějaký centimetr tu mnohdy nehraje roli. Horší je to však s kalhotkami, boxerkami a jinými záležitostmi dolních dílů. Ty musejí sedět jako dělané přímo na vás.

Tímto jsme nechtěli shodit pečlivost při výběru podprsenky, to jistě ne. Vždy preferujte spíše menší obvod a větší košíčky. Ale u podprsenky se dá mnohé donastavit dle potřeby.

Ne na všem je nutno mít krajku

A tady se najdou hlavně ženy. Některé si totiž oblíbily krajové kousky i přes to, že je po čase začnou škrábat a krajka velmi brzy změní svůj původní vzhled. Na běžné nošení, kdy podprsenka není pod oblečením vidět, je vhodnější spíše hladké, mnohdy i bezešvé prádlo.

Krajku oceníte vy i okolí při zvláštních příležitostech, kdy budete mít takové oblečení, ze kterého bude krajka více či méně nápadně vykukovat.

Nechte si poradit

Ve specializovaných obchodech se spodním prádlem, a to i v eshopových variantách, najdete školený personál, který má v oblasti spodního prádla velký přehled a jistě vás s ním dobře poradí. Stačí se jen neostýchat a poptat se.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/astratex-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bibloo-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/trenyrkarna-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.