Typy na originální vánoční dárky

0

Všichni to známe. Ještě není ani konec října a všude už pableskuje vánoční výzdoba. Na čokoládovou figurku Mikuláše nebo čerta člověk div nenarazí už v létě. Na začátku prosince všichni řeší jídlo na štědrovečerní tabuli a jaké vlastně napečou cukroví.

Dárky se u někoho dostanou na pořad dne velmi brzy, někdo to začne řešit až v předvečer Štědrého dne. A co vlastně bývá nejčastějším darovaným předmětem? U každého je to trochu jinak. Někdo s oblibou daruje oblečení, někdo knihu, jiný elektroniku. Současně možnosti jsou ale mnohem širší.

Podívali jste se někdy soustředěně na internetové stránky dárkových obchodů? Zdá se totiž, že tyto e-shopy nabízejí především “alkoholové” gadgety anebo nějaké zábavné předměty, popřípadě sexy oblečení apod.

Pojďme tedy nyní zkoumat nabídky obchodů specializujících se na prodej dárkových předmětů.

Jedni z expertů zabývajících se prodejem (často vtipných) dárků jsou www.darcik.cz, www.egifts.cz a www.uzasne-darky.cz/. Pochopitelně že nenabízejí jen zábavné předměty, ale právě na ty jsem se chtěla v tomto článku zaměřit.

  • ZÁBAVNÉ GADGETY

Nebaví vás neustále pod stromečkem nacházet nepadnoucí oblečení anebo ještě hůř, nějaký zcela praktický dárek? Lehká pomoc. Co taková tužka s prakem, omlazující hodiny anebo 3D brýle? Vše k dispozici ve výše zmíněných obchodech.

  • ALKOHOLOVÉ GADGETY

Jak jsem již předeslala, tyto dárkové obchody se velmi zaměřují na prodej “party” předmětů. Nejčastěji se jedná o chladící půllitralkoholovou ruletu (a mnoho dalších jiných společenských her, přes alkoholové lodě, alkoholové piškvorky až po alkoholové šachy.). Zkrátka předpříprava na oslavu Silvestra.

  • VYCHYTÁVKY

Pro náročné zákazníky jsou tu navíc vychytávky. Kupříkladu pero s tahákem, vtipný držák na hrnce, inteligentní plastelína pro děti anebo nabíjecí kabel na smartphone.

Vybrali byste si? Necháte se inspirovat a pořídíte si sami nebo někomu blízkému originální a vtipný vánoční dárek?


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/darcik-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/egifts-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/uzasne-darky-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.