Trendy v dámském spodním prádle? Zdobení, kombinace materiálů i průhlednost. Hlavně však korekce tvarů!

0

Spodní prádlo sice nevystavujeme na odiv veřejnosti tolik jako běžné svršky, ale právě i ve spodním prádle se vyplatí sledovat trendy, na které jsou pak navázány střihy a styly dalších módních kousků. Proto se pojďme podívat, co v oblasti spodního prádla vévodí roku 2018. A co vydrží jistě i do roku 2019.

Stále stejné modely? Odvažte se a zkuste novinky!

Odborníci v oblasti navrhování a prodeje spodního prádla se diví, že i mladé ženy sahají pořád po jednom modelu spodního prádla, který si oblíbily. A jsou velmi málo ochotné vyzkoušet něco nového, jiného, co by mohlo vypadat ještě lépe než to, co právě nosí.

Stále více se totiž při návrzích modelů dbá na to, aby spodní prádlo dokázalo podtrhnout to, co je na ženách krásné. A aby se dokázalo trošku zamaskovat nedostatky, které některé ženy prostě ukazovat nechtějí. Nové materiály a nové myšlenky v této oblasti pomáhají zdokonalovat modely spodního prádla a přinášet takové kousky, které vykouzlí zcela jinou postavu.

Sety jsou v módě vždy

Sety jsou v módě vždy

Atypické zdobení vynikne pod správnými topy, tričky nebo blůzkami

Posledním trendem je atypické zdobení spodního prádla. A nejde jen o klasické korálky nebo mašličky, ale i o prvky na zadním pásu podprsenky. Toho využijete zejména v triku s odhalenými zády, kdy ozdobený a rozšířený pás podprsenky upoutá veškerou mužskou, ovšem i ženskou pozornost.

Jen si řekněme, že podle výzkumů, které se tu a tam dělají v ulicích, anonymně, mezi muži, jsou ozdobené podprsenky, hlavně oněmi korálky a mašličkami, velmi smyslné. A především na muže působí silným erotickým dojmem. Takže pozor, kam si korálkovou podprsenku vezmete, případně pod co ji schováte a kdy ji necháte vykouknout z pod neposlušného výstřihu trika či topu.

Kombinace materiálů – dole hladké, nahoře krajkové

Návrháři si v poslední době také poradili s řešením elastičnosti a zároveň držení tvaru podprsenky. Hitem se díky tomu staly podprsenky, které jsou vyrobeny ze dvou, tedy ze tří částí. Přímo košíčky jsou ušity z mírně vycpaného a hlaďoučkého materiálu, který drží tvar a dává prsům přesně tu podporu, kterou potřebujeme.

Ozdobný zadní pás využijete v topech a trikách s odhalenými zády

Ozdobný zadní pás využijete v topech a trikách s odhalenými zády

Ale horní část je ušitá z jemné a hlavně elastické krajky, takže podprsenka, přestože dobře drží tvar, nikde netlačí, nestahuje, prostě je jemná a pohodlná. Můžeme dát sbohem všem sice dobře držící, ale tlačícím a vysoce nepohodlným kouskům. Kombinace dvou materiálů vše vyřešila.

Podprsenkový top

Dokonce je možné pořídit kombinovaný typ podprsenky s překrytým celým hrudníkem. Většinou ji najdete v kategorii topů nebo označenou jako podprsenkový top. Má již zmíněnou krajku přes celý hrudník, takže pod sáčkem vykouzlí krajkový výstřih. A probouzí zajímavé představy, jak to může asi vypadat, když si sako rozepnete. Jen pozor, tahle kombinaci je nutné zvolit do teplot, kdy bude možné vydržet celodenně v saku.

Ukázat o něco víc?

Stále „in“ jsou podprsenky s kouskem tylu, tedy průhledného materiálu, který dokáže prsa držet ve správném tvaru, zároveň je však průhledný. To budí dojem, že podprsenka ukazuje víc, než musí. A i tohle bývá v řadách mužů oceňováno jako zajímavé pokoukání, přestože ve skutečnosti není ukázáno nic navíc. Kousek průhledného materiálu totiž dokáže vzbudit představy, jak by to mohlo vypadat, kdyby pod dolní částí podprsenky ta podšívka prostě nebyla.

Krajka pod podrpsenkou odvádí pozornost třeba od špíčků pod ramínky

Krajka pod podrpsenkou odvádí pozornost třeba od špíčků pod ramínky

Čím maskovat? Přece krajkovým lemováním

Ženy, které odmítají krajku, často nemohou využít dokonalé schopnosti krajky zamaskovat to, co nemá být viděno. Pokud jsou totiž krajkové a mašličkové kousky na spodních lemech podprsenky a kalhotek, velmi elegantně dokáží zakrývat drobné špíčky. A tím dělat tak vaši postavu na první pohled dokonalejší, než třeba je.

Jaké barvy?

Tělová barva byla nahrazena takzvanou pudrovou. Je totiž o něco světlejší, ale mnohem více sexy. Další tóny, které nahrazují usedlou tělovou barvu, jsou meruňkové, ústřicové nebo i lososové. Stále jde o tóny, které nejsou pod průsvitným oblečením příliš vidět, ovšem pokud spodní prádlo doma odhalíte, díky těmto tónům se tělo rozzáří.

Další trendy barvou jsou všechny odstíny červené. A kupodivu také modré. Podprsenka může, coby součást oděvu, někde mírně vykukovat. Mohou být vidět ramínka nebo na zádech spodní pás podprsenky, ve větších průramcích může být viděn kousek krajky. Případně je možné ukázat horní část podprsenkového topu, k tomu byl vlastně vymyšlen.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/bonprix-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.