Trendy obuv pro elegány i milovníky pohodlí

0

Obuv je neodmyslitelnou součástí šatníku každého z nás. Podle bot prý poznáme i charakter člověka. Obuv každý vybírá jinak. Jednomu jde o styl a eleganci a neváhá do obutí investovat i větší sumy peněz, jinému jde zejména o pohodlí a dobrý pocit.

Ve světě obuvi lze vedle klasiky, jakou jsou kupříkladu tenisky, narazit i na třeba ne příliš zaužívané kousky.

Tak například ženy – příslušnice něžnějšího pohlaví jsou odnepaměti téměř závislé na botách. Typické jsou pro ně střevíčky na vysokém podpatku, nebo nějaké velice elegantní kozačky. Ale co třeba pánský styl bot? V obchodě www.bata.cz jsou k dispozici kožené boty s kožíškem, kožené traktoráky anebo kožené polokozačky v elegantním pánském stylu.

V některých situacích je nanejvýš vhodné pořídit si velice kvalitní, pevné a spolehlivé boty. Obchod www.botyhaix.cz takovýto sortiment nabízí. Nabízejí se tu boty z nejkvalitnějších materiálů, které se hodí do drsných podmínek. Nakupují tu i pro armádu. Například Haix Airpower jsou vodotěsné, ale přesto odolné, s protiskluzovou podrážkou. Nebo Haix Black Eagle jsou oleji i benzínu vzdorné, ale přitom lehké a prodyšné.
Podobné nabídky má i internetový obchod www.botymagnum.cz, který opět nabízí vysoce kvalitní obuv vhodnou pro profesionály. Velmi oblíbené jsou Hi-Tec Magnum Elite Spider, jsou odolné proti korozi, maximálně prodyšné a s antibakteriální vložkou. Hi.Tec Magnum Mid, jejichž kvalita byla již mnohokrát prověřena bezpečnostními složkami v mnoha zemích.

Trendem posledních let jsou kotníkové boty. Jsou stylové a slouží často jako módní doplněk. Existují dámské i pánské. Obchod www.footshop.cz jich nabízí nepřeberné množství. Páni mají v oblibě například Mowabb Militia, jež mají svršek ze semiše a kůže, Supra Atom Black-gum má nízký střih s polstrovaným límcem nad kotníkem a nebo Vans Sk-8-Hi MTE se speciální podrážkou proti uklouznutí. Dámy mají v oblibě Nike Roshe, svršek je kombinací vlny a semiše, což pomáhá udržet Vaše nohy v teple, a Reebok F/S, boty rychle odvádí pot a udržují chodidla v suchu a tím předchází tvorbě bakterií.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/botyhaix-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/botymagnum-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/footshop-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.