Trendy bytové doplňky

0

Bytové doplňky jsou velice oblíbené. Dokáží zútulnit Váš domov anebo kancelář a vdechnout jim kouzlo jedinečnosti a osobitosti. Na výběr se nabízí široké spektrum barev a provedení, jež se stane ozdobou každého interiéru. Originální a vkusné bytové doplňky Váš domov navíc chytře a prakticky obohatí.

  • VÁNOČNÍ SPECIÁL

Vánoce jsou samozřejmě ideální dobou k nákupu speciálních doplňků. Kupříkladu taková štědrovečerní tabule přímo vyzývá k pořízení speciálních vánočních předmětů. Ty nabízí například internetový obchod www.euronova-shop.cz. Na svátečním stole by neměl chybět vánoční ubrus, vánoční prostírání, sada svátečních talířů a nebo také originální skleničky. Kdo má hotovou sváteční tabuli, může se poohlédnout po něčem dekorativním. Například obchod www.bonami.cz nabízí stylové vánoční ozdoby nebo papírové girlandy.

  • TRENDY BYTOVÉ TAPETY

Tapety na stěnu nejsou ničím neobvyklým. Designéři se ovšem na tento druh dekorace velmi zaměřují a chtějí jej vyvinout co nejmodernější. Proto jsou kromě klasických tapet k dispozici kupříkladu i koláže. Kreativní koláž City vytváří fascinující atmosféru, stejně tak koláž Comics, jež se hodí do bytu velice moderního člověka. Naopak koláž Typo Light působí velmi decentně, jemně a elegantně. Kromě koláží jsou originální i nástěnné samolepky. Vedle elegantní Kroužkové samolepky je možné zakoupit i dětské samolepky na stěnu. Například samolepka Balloons působí velmi vkusně.

  • OBÝVACÍ POKOJ MODERNĚ 

Člověk touží od pradávna vylepšovat vše okolo sebe. Co se bytu (domu) týče, nejčastěji se vyzdobuje kuchyň, ložnice a obývací pokoj. Trendem poslední doby jsou především moderní podlahové lampy, které jsou v mnoha exemplářích dostupné v internetovém e-shopu www.artedio.cz. Například tato lampa anebo tato inspirována italským designem. Obě jsou velice trendy a zároveň praktické. Kromě klasických lamp jsou hitem i světelné dekorace. Například dekorace Crystal Cone 24 je velice decentní nebo dekorace Christmas scene skvěle podtrhne atmosféru Vánoc.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/artedio-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bonami-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/euronova-shop-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.