Trendy bundy do chladného počasí

0

Chladné počasí a zejména třeskuté mrazy nejsou nic příjemného, obzvlášť v tom případě, kdy nám štiplavý mráz způsobuje bolestivé omrzliny na nose, uších či obecně v obličeji, ale i celkově na těle. Romantickou procházku zimní krajinou, nebo zábavný večer při setkání na vánočních trzích může velice jednoduše zhatit nedostatečná připravenost a také nevhodné oblečení. Naštěstí módní průmysl je dnes již tak daleko, že nemusíte volit mezi tím vypadat dobře anebo být teple oblečena. Dnes je možné mít obojí, nabídka trendy zimních bund a kabátů je skutečně pestrá.

Co se letos v zimě nosí a nosit bude

Parkaparka02

Parky se již nějakou dobu nosí, ale tuto zimu bude velice často viděna. Výhodu je, že je většinou v barvách nevýrazných, obvykle khaki zelená, nebo tmavě modrá, takže se dobře kombinuje. Další, ještě větší výhodou je to, že parka je delší bunda, obepne tak oblasti i do půli stehen a tím poskytne příjemné teplo. Zimní parky jsou vevnitř vybaveny teplým kožíškem, jež poskytnou příjemný komfort tepla a jako bonus je parka vybavena chlupatým kožešinovým límcem. Moderní jsou nejen klasické béžové odstíny, ale hlavně sytě růžová neonová, nebo červená či oranžová. Barvy, které jsou v silném kontrastu s barvou parky.

Velké péřové bundy

Sice nebudete mít skvěle vypasovanou postavu, ale zase je výhodou, že tento módní trend dovolí, aby nositelka mohla schovat právě své nedostatky v oblasti bříška. Velké péřové bundy jsou sice na první pohled neforemné, ale umožňují dokonalý tepelný komfort. I v té nejkrutější zimě sáhněte nejlépe po mohutné péřové bundě, která udrží teplo a parádně izoluje.

Kožichykozich

Letošní zima bude hodně o kožešinách. A nemusí vám být líto zvířat, která kvůli těmto módním výstřelkům přišla o život. Kožichy jsou skvělé i z umělé kožešiny. Jsou lehké a navíc perfektně hřejí. Čím více bude kožich masivnější a chlupatější, tím více bude váš oděv šik a trendy.

Masivní, objemné a velké

Letošní zimě přejí mohutné hřejivé svrchní části oděvů, což s sebou nese dost výhod. Tou hlavní je to, že není potřeba se soukat do titěrných bundiček, které sotva zakrývají záda, natož oblasti důležitých orgánů a tou druhou je především i komfort, jelikož bundy i kožichy jsou velké, monstrózní a spíše objemové, než foremné. Takže je v zimě možné povolit bříško a trochu se uvolnit.

Mohutné límcekozesinovy-limec

Výtečnou radou pro spořivé ženy, které nechtějí opět po roce investovat možná až nesmyslně vysokou částku do oděvu, který užijí pár měsíců, možná jen dní, je pořídit si chlupatý, kožešinový límec. Ty obecně v zimu 2016/2017 budou velkým hitem a prakticky součástí snad každé bundy, kabátu či kožichu. Dají se dokoupit i zvlášť a to je právě vhodná šance, jak svoji bundu z loňské kolekce, zdokonalit na letošní zimu právě připnutím takového límce. Jsou k dostání i zvlášť z několika různých provedení i barvách. Mohutné límce jsou nejen vzhledné, ale také praktické a perfektně hřejí u krku i hlavy.

Štiplavý mráz nebude mít šanci nad vámi letošní zimu vyhrát. Když se budete držet moderních a aktuálních trendů na letošní zimu, pak vám bude příjemně teplo i při nízkých teplotách.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/acorde-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/glam-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/i-moda-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/otto-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.