Top 5 aquaparků v ČR

0

Léto je sice v plném proudu, bohužel počasí je trochu jiného názoru. Nemusíte se ale zbytečně trápit doma, vezměte děti, kamarády či vyrazte sami a vodní radovánky si užijte pod střechou. Skvělé aquaparky najdeme i u nás a pokud kvůli tomu vyrazíte napříč celou republikou, určitě oceníte i ubytování, které je většinou v bezprostřední blízkosti, zábavný výlet se tak může proměnit rovnou ve víkendový pobyt plný radosti. Kam tedy v ČR za nejlepšími aquaparky?

Aquapalace Čestlice
Tento obrovský vodní park je největší aquapark v České republice. A těch nej má i mnohem více. Skládá se z několika různých paláců, každý s jiným tématem. Nechybí spousta tobogánů, twister, potápěčská jáma, saunový svět, dětský koutek a ani venkovní část s divokou řekou. Zábava je tu opravdu na celý den. Zabaví se malý i dospělí. A pokud to do Prahy máte daleko, ubytovat se můžete i v luxusním hotelu, který je hned vedle areálu. Zkrátka vše na jednom místě.

Babylon Liberec
Vodní park v Liberci kromě tradičních tobogánů a bazénů láká i na zábavné show. Například laserové. Pokud nejste fanoušky pouze vodních hrátek, využít můžete i IQlandie, kde si ověříte jak je na tom vaše inteligence. Jak jinak než zábavnou formou a to za pomoci nejrůznějších experimentů. Stejně jako v předchozím případě, i zde je přilehlý welness hotel, takže v Liberci můžete strávit celý víkend a obou center využít na maximum.

Aqualand Moravia
Ani na Moravě si nepřijdete zkrátka.V Aqualand Moravia se vyblbnou malí i velcí a to díky nejrůznějším akcím, které se zde pořádají. Ať už jde o dětské show či party, zabaví se každý. Stejně tak láká velké množství nejrůznějších, občas šíleně vypadajících, atrakcí. I páry si přijdou na své, před jásajícími dětmi mohou utéci do Wellness zóny s vířivkami a bazény.

Aquapark Špindlerův Mlýn
Přímo v srdci Krkonoš stojí Aquapark s hotelem, který přímo vybízí k relaxaci i zábavě. Svou dovolenou v horách, ať už v létě či zimě, můžete spojit s netradičním zážitkem. Odpočiňte si po náročných tůrách nebo celém dni na lyžích. Děti si užijí na tobogánech, dospělí zase při masážích a v solné jeskyni.

Aquapark Olomouc
Ještě jednou se vrátíme na Moravu, v Olomouci se totiž nachází další aquapark, sice menší, ale o to klidnější. Přes léto se zde pořádají tématické víkendy, během roku zase nejrůznější akce. Také zde během letních měsíců funguje tak zvaný letní aquapark, tedy venkovní areál plný zábavných atrakcí.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/slevoking-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/slevoteka-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/booking-com
www.kuponovnik.cz/obchod/hotely-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.