Stálice dámského šatníku

0

Běžná žena má často problém s tím, co na sebe i přesto, že její šatník praská ve švech, jak se s oblibou lidově říká. Každá žena může mít jiný styl, líbit se jí může něco jiné, než té druhé, ale přesto existují stálice ženského šatníku, které by měly okupovat každý dámský šatník, bez ohledu na roční období, věk majitelky i její tělesné proporce.

Malé černécerne-saty

Slavná Coco Chanel vnesla do módy tento trend a tak zhruba sto let tomu je, co „malé černé“ nesmí za žádných okolností v dámských šatnících chybět. Jsou to klasické černé šaty, krátkého střihu, avšak délka může být i pod kolena. Mohou být na špagetová ramínka, nebo s dlouhým rukávem, ale každá žena by minimálně jedny černé šaty měla mít. Pamatujte, že čím jednodušší, tím jsou snáze kombinovatelné. Také by měly korespondovat s postavou nositelky.

Bílá košile

Nesmrtelná je i bílá košile, případně halenka. Módní trendy obměňují často střih, materiál i provedení, ale každopádně když si pořídíte dobrou bílou košili, pak máte jistotu, že se bude nosit i za několik let. Pokud jde o kvalitní materiál a klasické provedení, lze ji kombinovat se sukní či kalhotami. Spojením vhodných doplňků rázem dostane zcela jiný vzhled. Takže určitě je zapotřebí ji ve své „stáji“ mít.

Perfektně padnoucí džínydziny

O tom snad žádná. Perfektně padnoucí džíny jsou něčím, co musí mít každá žena v každém věku. A i když ženy obecně upřednostňují kvantitu před kvalitou, pak zde je nutné udělat výjimku. Je rozhodně vhodnější raději mít jedny a skutečně kvalitní, naprosto dokonale padnoucí džíny, než kvanta těch, které postavě zrovna nelahodí. Takové, i když byly za celkem zanedbatelnou cenu, stejně nosit nebudete. Triček a topů si klidně nakupte mraky, ale džíny musí dokonale sedět a vyzdvihnout krásu vaší postavy. Za to stojí dát i nečekaně vysokou částku.

cerme-sakoČerné sako

Důležitý pohovor, anebo třeba i schůzka, či slavnostní akce, vyžaduje určitý dress code. Rozhodně se nemusíte obávat společenského faux pass, pokud na sebe oblečete černé sako, které se hodí jak k výše uvedeným džínsům, bílé košili, ale i k malým černým (potřeba doplnit dle události vhodnými doplňky). Zde opět platí, že koupě černého saka není a neměla by být prvoplánová záležitost, je nutné, aby senzačně sedělo, nedělalo velká ramena a v pase bylo zúžené natolik, že i postavám typu „jablko“, dodá správný šmrnc a opticky pozvedne ženskou postavu.

Lodičkycerne-lodicky

Pravá žena musí vlastnit alespoň jedny, dokonale padnoucí lodičky, které obuje na slavnostní akce a prakticky kdykoli bude připravena na to, být tou pravou dámou. Klasikou jsou černé lodičky, které se dobře kombinují, obzvlášť s malými černými, nebo i na denní nošení k džínsům. Pokud ale chcete strhnout trochu pozornosti a vzbudit vášeň, zvolte lodičky červené. Ty budou perfektní nejen k černým outfitům, ale i uvedeným džínsům v kombinaci s bílou košilí. Rozhodně budou nepřehlédnutelné, sexy a kouzelné zároveň. I zde platí nepsané pravidlo, že bota musí dobře sedět, nevyzouvat se a ani netlačit. Proto výběru je potřeba věnovat cílenou pozornost a nezanedbávat ani malý nedostatek. Vše je nutné mít v perfektním stavu.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/acorde-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/i-moda-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/modnidoplnky-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/otto-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.