Spotřebiče, které v kuchyni musíte mít

0

Nemusíte být zrovna excelentní kuchařka a ani si na vaření nemusíte potrpět, ale do každé domácnosti, respektive kuchyně se hodí dobrý pomocník, který pomůže s běžnými prácemi v kuchyni i na přípravu studených pokrmů, nebo například i populárních, zejména v poslední době, smoothie. Elektrických spotřebičů jsou na trhu mraky, kupovat všechny není potřeba, protože to už, zejména v malých domácnostech, by nebylo k hnutí. Jsou však ty, které ušetří čas, peníze i místo

strouhačStrouhač

Mezi takové dobré a poměrně malé pomocníky patří strouhač. Cenové rozpětí nového přístroje je od čtyř set až do dvou tisíc. Záleží na značce produktu a také jeho výkonu, počtů nástavců a tak dále. Při výběru tak cena není to hlavní rozhodující, ale především funkce daného modelu. Proto je potřeba si předem uvědomit, k čemu že bude především sloužit. Strouhač je skvělý v tom, že nezabere tolik místa, jako třeba kuchyňský robot, obvykle je stavěn tak, aby se snadno udržoval, a takřka bez práce naseká, nastrouhá – nahrubo i jemno zeleninu, ořechy i ztvrdlé pečivo na strouhanku. Bramboráky tak bude snazší udělat, stejně jako třeba mrkvový salát či zmíněnou strouhanku.

smoothieTyčový mixér

Není žádnou překvapující novinkou, ale v poslední době je po něm poptávka vyšší. Zejména v souvislosti s tvorbou smoothie. Přímo na smoothie existují výrobníky, ale kdo má tyčový mixér, hravě upotřebí i jej a nemusí další spotřebič kupovat. Tyčový mixér patří mezi levné a malé spotřebiče, obecně je snadno udržovatelný, omyvatelný a také jeho užití nepotřebuje nějaké velké přesuny. V běžné domácnosti se jistě neztratí, je zapotřebí při vaření třeba populární domácí paštiky, anebo různých pokrmů, včetně oblíbeného smoothie.

Výrobník perlivé vodylimonáda

Málo komu se chce trmácet s balíky pitné vody perlivé, zvláště pokud bydlíte v domě bez výtahu v podkrovním bytě. Mnoho takové práce vám ušetří výrobník perlivé vody. Kdo má rád bublinky ve vodě, jistě tento poměrně jednoduše fungující přístroj by měl doma mít. Především nejen pro ušetřený čas a sílu při tahání se s láhvemi, ale také cenové dostupnosti. Pro výrobu postačí voda z kohoutku a tlaková bombička pak má dlouhou dobu spotřeby, než se musí zase vzduch doplnit. Pokud čistá perlivá voda není zrovna dokonalou představou na pití, je možné dokoupit i sirupy, díky kterým se dá vyrobit kolový nápoj, nebo energetický a mnoho dalších příchutí, které jsou na trhu k dostání.

domácí chlébDomácí pekárna

Boom domácích pekáren je sice již za námi, ale kdo stále tuto vychytávku nemá doma, měl by její koupi zvážit. Domácí pekárna totiž neslouží pouze na výrobu domácího chleba, ale má i mnoho jiných funkcí. Především je to naprosto nepostradatelný pomocník pro hospodyňky, které své rodině rády občas připraví i buchty z kynutého těsta. Domácí pekárna se postará o přípravu i kynutí těsta, což ušetří čas i sílu. Takže nejen čerstvý, voňavý domácí chléb, ale i jiné pečivo může být snadné pak s domácí pekárnou vyrobit. Kdo má děti, anebo rád přesnídávky, jistě ho zaujme informace, že domácí přesnídávky nebo marmelády a podobné pochoutky lze také poměrně snadno díky domácí pekárně připravit. Většina z těch na trhu již takové funkce má.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/euronics-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/okay-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.