Sluchátka AirPods Pro nebo AirPods 2 vás neposlouchají? Víme, co s tím!

0

Měli jste už někdy problémy s párováním nebo se zvukem při používání AirPods Pro, případně AirPods 2? Někdy se může stát, že se sluchátka nedokáží spárovat s novým telefonem, nedokáží se začít nabíjet nebo jedno sluchátko třeba vůbec nehraje. Jestli vás sluchátka neposlouchají, udělejte s nimi krátký proces: resetujte je!

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro nebo AirPods 2 mají totiž kouzelnou funkci resetování, která je vrátí na původní tovární nastavení. A tak se budou chovat jako v době, kdy jste si je přinesli domů. Toto může být také užitečné, když sluchátka někomu půjčujete nebo třeba prodáváte, aby si je mohl snadno spárovat se svým zařízením.

AirPods
AirPods

Apple AirPods 2019

Jak resetovat Apple AirPods Pro nebo AirPods 2? Postup je snadný:

  1. Nyní zasuňte oba vaše AirPody do přenosného nabíjecího pouzdra.
  2. Zavřete pouzdro a počkejte asi 30 sekund, následně otevřete víko.
  3. Na telefonech iPhone a zařízeních iPad, iPod touch nebo Android jděte do Nastavení – Bluetooth. Následně klepněte u sluchátek na „zapomenout“, dále opětovným klepnutím potvrďte výběr.
  4. Otevřete víko nabíjecího pouzdra Apple AirPods Pro nebo AirPods 2, pak stiskněte a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra. Držte ho po dobu cirka 15 sekund, dokud nezačne svítit žlutá kontrolka.
  5. Pak už jen připojte sluchátka k mobilnímu telefonu a začněte je používat, když jste resetovali kvůli poruše. Pokud chcete sluchátka někomu předat, nechejte je v pouzdře, připojí si je pak nový uživatel.

Po resetu nebudou sluchátka k ničemu připojena, a tak je nutné je nejdříve spárovat, než je začne kdokoliv zase používat.

AirPods
AirPods


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/nej-ceny-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.