Sedací pytle: do bytu i ven

0

Základem správného vybavení bytu je místo pro relaxování a odpočinek. Samozřejmostí takového koutku je i prostor na sezení, který musí zajišťovat stoprocentní pohodlí. V dnešním článku bych vám ráda představila tak zvané sedací pytle, nebo chcete-li sedací vaky, které jsou ideální doplněk do bytu. Přináší s sebou hned několik výhod, tak se na ně pojďme podívat.

Sedací pytle jsou zcela plnohodnotnou náhradou židlí či křesel. Nezaberou ani tolik místa, proto jsou ideální do menších bytů jako náhrada za sedačku. Ocení je i děti v dětském pokoji, protože se na nich mohou kromě klasického sezení i pěkně vyblbnout. Vaky jsou umístěny velmi blízko země, nicméně jsou většinou naplněny měkkou výplní, která poskytuje pohodlné sezení či ležení. Navíc se sedací pytle přizpůsobí vašemu tělu, proto je zcela jednoduché do nich tak zvaně zapadnou a velmi těžko se kolikrát vstává, je to zkrátka bezvadné místo pro čtení, poslouchání hudby, sledování filmů či pracování na počítači. Kromě praktického hlediska je zde i estetické. Na výběr totiž máte několik typů a vzorů, takže z tohoto netradičního křesla můžete udělat designérský doplněk do vaší moderní domácnosti. Radost jistě uděláte i přátelům, z vlastní zkušenosti totiž vím, že je to první místo, kam si rádi sedají, protože je to zkrátka netradiční způsob odpočinku.

Výhody jsme si řekli, jsou zde ale i nějaké záporné klady? Bohužel ano, ale není to tak hrozné. První věc je cena. Vyplatí se totiž investovat! Levné varianty většinou nemají dlouhodobou výdrž, jsou vyrobené z méně kvalitních materiálů, které se brzy ošoupají či roztrhnou. Životnost je velmi důležitá, protože chceme, aby nám vak sloužit ke každodennímu použití a přitom byl po několik let stejně pohodlný. Vyberte si proto ověřené značky. Jednou z nich jsou ověřené pytle Fatboy, které zaručují originální označení kvality. Další nevýhodou může být zdravotní hledisko. Pokud trpíte bolestmi zad, rozumnější volbou pro vás bude například sezení na míči či podpěrné židli, nicméně pro chvilku relaxu se nemusíte bát žádných zdravotních rizik.

Jak už samotný nadpis napovídá, sedací pytle se hodí nejen do interiéru, ale umístit je můžete i ven. Zvláštně v létě budou skvělou součástí vaší letní dovolené na zahradě či na chatě. Nicméně právě zde platí zvolit vaky z odolných materiálů. I přesto bych doporučovala mít vaky schované pod stříškou a k opalování raději používat klasická lehátka, aby nedošlo k poškození či zamaštění.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/amazon-com
www.kuponovnik.cz/obchod/bonami-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/eproton-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/hezkynabytek-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.