Rozzářete chladné dny výraznou kabelkou

0

Ať už chceme nebo ne, přišly k nám chladné dny, a tak jsme nuceny vytáhnout sněhule, zimní bundy a teplé šály, čepice a rukavice. Většinou nosíme mdlé barvy černé a hnědé, protože se prostě hodí ke všemu. V tomto článku se ale dozvíte, že nosit výrazné kabelky, jako výrazný doplněk se vyplatí!

Doplňte své oblečení například pěknou kabelkou od luxusní italské značky CARLA FERRERI. Tyto kabelky jsou zhotovované z kvalitní pravé kůže, jsou typického italského vzhledu s výraznými detaily.

Koňak jako barva
Každá z nás má jistě černý kousek oblečení, ke kterému se bude rozhodně hodit koňaková kabelka s černým úchytem a jako nenuceným prvkem navíc oslní i přívěsek ve zlaté barvě. Kabelku můžete sladit s hnědými botami na podpatku od známé Bati, jelikož jsou boty stejně jako kabelka vyráběné z kůže. Zvolit můžete i hnědé boty ze zlatými prvky, které se báječně sladí s již zmiňovanou kabelkou.

Béžové a bílé, sněhově čisté
Pozor na překombinování černé. Když se rozhlédnete po okolí, většina z nás nosí moc často černou, až jí je příliš a tak se i ze sebevědomé ženy stane šedá (nebo spíše černá) myška. Jestliže nechcete udělat stejnou chybu, vsaďte na ozáření s bílou, světle růžokabvou nebo béžovou kabelkou. Zapomeňte na strach, že se ušpiní, zničí a podobné obavy. Kabelka lze přece přetřít vlhčeným ubrouskem nebo ji můžete po čase zanést do čistírny a odnést si odtud znovu nový kousek.

Modrá laguna
Aniž bychom si to uvědomovaly, mezi teplé odstíny palety barev patří i sytější odstíny modrétyrkysové. Většina ale modrou považuje za studený odstín, a tak se nenosí tak často, obzvláště v zimě. Pokud ale patříte mezi milovnice modrých odstínů nebo se vám hodí k vašemu klasickému stylu, neváhejte ji vyzkoušet.

Atraktivní a vyzývavá červená
Červená je opravdu výraznou barvou, kterou nosí spíše sebevědomé a soběstačné ženy. Jsou se sebou spokojené a to také prezentují i na svém oblečení. Jakmile uvidíte ženu, která takovou kabelku či doplněk nosí, můžete snadno poznat i její osobnost. Neplatí to tak ovšem u všech. Obecně ale můžeme z tohoto pohledu na ženy, které nosí výraznější doplňky, pohlížet. Samozřejmě nenosíte červenou kabelku i z jiných důvodů – je moc vidět, a tak je často spojená se strachem, že na ní bude vše vidět nebo budete vypadat moc vyzývavě – zvlášť když se za hodinku chystáte na schůzku s mužem, s kterým jste si psala a máte první schůzku.

Červená barva se řadí mezi teplejší odstíny, ale také mezi ty, které podněcují agresi, ale zároveň i vášeň a lásku. Pokus se chystáte na pracovní pohovor, na schůzku s partnerem nebo kamkoliv na nákupy, je tato volba správná. Pozor ale na schůzky s kamarádkami, o kterých si nejste jistá úmysly. U žárlivé a sobecké kamarádky, s kterou máte často spory, může vyvolat spíše agresi, a tak může vést k hádce.


Kupóny

 

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.