Rok 2017 vládne barva čerstvě posečené trávy

0

greenery-2Esmeralda by letos byla vzorem pro mnoho nákupních maniaček, ve snaze získat do svého šatníku aktuálně trendy barvu, protože tou letošní je to právě světle zelená, jakoby barva posečené trávy. Svěžest ovládne ulice i přehlídková mola. Do prodejen s oblečením vtrhne barva jemná, přitom svěží a neobyčejně šik. Módní tvůrci si možná uvědomili, že zelená je obecně opomíjenou barvou, co se módy týče, takže ji možná právě proto byl udělen řádný kus minuty slávy. Vlastně celý rok slávy. Celý rok 2017 bude svěží zelená prostě trendy barvou.

Greenery

Přesněji to ani vystihnout nejde. Barvou roku 2017 je svěží zelená, barva posečené trávy, se jménem greenery. To je přesné pojmenování, a aby byl fakt ještě přesnější, je potřeba doplnit přesný kód barvy – Pantone 15-0343. Svěží zelená jako symbol začátku, všeho nového, voňavého a akčního. Žádné ušmudlané odstíny, ale krásně svěží zelená půjde skvěle zkombinovat s populárním smoothiem, v jakýchkoli barvách, protože čerstvé odstíny prostě letos budou vládnout.

greenery-looksKomu sluší zelená?

Pravdou je, že zelená se moc často nenosí, za prvé není tou nejoblíbenější barvou v šatníku běžné ženy, méně dobře se kombinuje s jinými a většině žen nesluší. Takové jsou mýty, které tuto skvělou barvu odsouvají do pozadí, přičemž je to velká škoda. Zvláště pak ženy s pronikavě zelenýma očima by měly více zelené do šatníku zahrnout, byť jim dokonale krásu zelených očí podtrhne. Když je tato kombinace umocněna rezavým odstínem vlasů, pak ani není o čem diskutovat. Zelenou je potřeba v šatníku mít a zvláště v tomto roce.

Barva nejen do šatníku

Chybou by bylo se domnívat, že barva roku se týká výhradně oděvního průmyslu. Zelená patří i do bytového textilu, bytových doplňků, ale i do kosmetiky a celého tohoto velkého a silného odvětví. Vyhlášení barvy roku každoročně sledují nejen módní návrháři, ale i bytoví designéři a zájemci z oborů kosmetiky. Všichni chtějí být včas připraveni a tak netrpělivě očekávají tak důležitý moment, jako je právě vyhlášení barvy roku, které každoročně vyhlašuje Pantone Color Institute v New Yorku.

Jaro jako stvořené pro Greenerygreenery

Jestliže chcete být včasně připravená, již nyní sledujete nabídky módních obchodů, které přinesou do letošní jarní kolekce s největší pravděpodobností jarní zelené kabátky nebo lehké svetříky. Je to vhodný doplněk, který nejen utvoří důležitou součást outfitu, ale také povede skrz aktuální trendy. Na trhu budou k dostání také blůzky, košile a i sukně. To spíš ale očekávejte v létě, kdy zelená poněkud zesílí odstín a bude více sytá i výrazná. Mít jarní šatky v zelené se rozhodně hodí mít, unosí se i v mírném létu.

Svěžest na každém kroku

Kdo se stále bojí kombinovat svěží zelenou, dobře udělá, když si pořídí důležité doplňky, jako náušnice, šátky, kabelky, náramky a náhrdelníky se zelenou, která tak udělá správný svěží dojem. Je však nezbytné nezapomínat, že je stále nutností barevně sladit barevnou hloubku jednotlivých kousků šatníku. Tento rok je rokem Esmeraldy, rozhodně ta by měla pro co sáhnout do šatníku. Včas je ale dobré obhlédnout obchody a také potřebné kousky doplnit, osvěžit tak šatník v plné parádě. Svěží zelená dodá sílu i vitalitu.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/damoda-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/i-moda-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/modino-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.