Prožijte Vánoce v Čechách a Nový rok v zahraničí

0

Milujete vánoce na sněhu, když se domovem line vůně vánočního stromku a pečeného cukroví? Pohodu v kruhu rodiny a blízkých přátel si nejlépe vychutnáte u krbu, televizní pohádky anebo při procházce večerním městem. Sváteční chvíle lenošení, nicnedělání a přejídání se, ale také omrzí. Člověk je tvor společenský, rád se baví, poznává nová místa a sportuje.

Wellness a relaxace v evropských zemích

Prožijte vánoční svátky pěkně doma v teploučku a hned na začátku roku vyrazte na prodloužený víkend do zahraničí. Ideální volbu poznání i odpočinku přináší ubytování v soukromí impozantních evropských měst. Zvolte leteckou dopravu a těšte se na příjemnou relaxaci během pár hodin. Nebojte se drahých letenek, pokud si je včas zamluvíte, vaši peněženku skoro nezatíží.

Budapešť, Bratislava anebo Řím?

Nemusíte zrovna cestovat dnem i nocí, abyste si užili komfortu hotelů a wellness resortů. V Budapešti zažijete neopakovatelnou atmosféru, kterou vykouzlí starobylé památky, útulné kavárničky, proslulé lázně a stánky s klobáskami. Hlavní město Slovenska, Bratislava, uchvátí velkolepou architekturou, bujarou řekou Dunaj, divadelní a hudební scénou, muzei a tanečními kluby. V Římě padnete na kolena před památkami Světového dědictví UNESCO a rozehřejete svou lásku na maximum.

Exkluzivní nabídky apartmánů

Nejrozsáhlejší nabídky Booking.com šetří váš čas i peníze. Booking.com představuje ubytování po celém světě, garantuje nejnižší ceny a neúčtuje žádné rezervační poplatky. Nechte se uchvátit nezapomenutelnou dovolenou ve 221 zemích světa v 83 683 destinacích. Rezervace, změny a storno probíhá on-line. Pokud toužíte po žhavějším stylu dovolené, upřednostněte Petrohrad, Las Vegas, Madrid, Istanbul, Dubaj. Dokonalé zážitky slibuje atraktivní Vídeň, Mnichov, Vysoké Tatry, Krakov anebo Salzburg.

Listujte mezi nejoblíbenějšími letními i zimními resorty a nasávejte vůni dálek i noblesu starobylých magnetů architektury. S Booking.com ochutnáte atmosféru vzdálených míst i tuzemských rekreačních středisek.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/kategorie/cestovani

www.kuponovnik.cz/obchod/booking-com

O autorovi

Před každým nákupem se informujte o kvalitě, ceně i vzhledu zboží. Ráda vám poradím a podrobným popisem přiblížím vyhlédnutý kočárek pro miminko, hračku pro dítě, oblečení na večírek, značkovou kosmetiku či pobytový zájezd do ciziny.