Prožijte stylový Silvestr

0

Silvestr se už kvapem blíží a nyní přichází důležitá otázka každé ženy. Co si na takový magický den a noc obléct? Pokud se chcete nechat inspirovat, pokračujte v čtení následujících řádků.

Zamiřte do obchodu pro nové kousky!
Prohlížíte si své oblečení ve skříni stále znovu a znovu, ale nemůžete nalézt tu správnou kombinaci všech? V tom případě můžete zamířit do nějakého obchodu či prozkoumat nějaký ten eshop. Zkuste vybrat celý outfit najednou, pak budete mít alespoň jistotu, že všechny kousky, které si pořídíte, budou k sobě ideálně ladit. Nyní je navíc ideální doba pro to, něco si pořídit, protože obchody vyprazdňují sklady pro nové kousky, a tak si můžete pořídit stále vánoční oblečení a ještě k tomu za poloviční cenu. Teplé svetry, zimní šaty nebo trička s vánočními nápisy? Vše můžete pořád nosit, i na Silvestra v nich budete stále stylová.

Vsaďte na klasiku
Víte, jaké kousky vám nejvíce sluší, protože jste blondýna nebo bruneta a máte vybrané kousky, v kterých vám to pokaždé sekne? Nemusíte neustále vymýšlet něco nového. Stačí vsadit na to prověřené nebo obměnit jednu věc – co změnit kabelku nebo nějaký šperk. Nebo, co takhle vyzkoušet tu novou brož, kterou jste dostala od své dobré kamarádky?

sova

Oslňte na nezapomenutelné párty
Na párty se to má hlavně třpytit, a tak v obchodech a e-shopech naleznete různé kousky – ať už šaty, trička nebo sukně, na nezapomenutelnou párty, na které chcete být viděna a na ten poslední letošní rok zazářit, vsaďte na tento třpytivý styl.

Pohodlí je vaše
Nemáte chuť ani potřebu zamířit na nějakou párty? Pohodlí a klid můžete zažít i doma u televize v pohodlných šatech, se skleničkou vína v ruce a s předem nachystaným občerstvením. Když k tomu všemu přidáte i svého přítele nebo dobré kamarády, ta pravá a příjemně strávená poslední letošní noc může začít!


Kupóny

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.