Pročistěte na zimu své tělo!

0

Detoxikace rozhodně není jen pro vyznavače zdravé výživy a měla by se stát přirozenou součástí našich životů. Vnitřní očistou organismu nastavíte přirozenou rovnováhu ve vašem organismu. Existuje samozřejmě mnoho způsobů, jak můžete své tělo vnitřně pročistit. My vám přinášíme tip na snadnou detoxikaci, která vás nijak neomezí ve vašem běžném životě.

V dnešní době, kdy potraviny obsahují mnoho škodlivých látek, o kterých nemáme ani ponětí, je třeba věnovat našemu organismu zvýšenou pozornost. V těle se nám kvůli sedavému způsobu života a nedostatku fyzické aktivity usazují toxiny. Tělo pak nemá schopnost se samo regenerovat a tělesné funkce správně nefungují.

Kdy a jak se detoxikovat?
Obecně se jako nejvhodnější období pro detoxikaci doporučuje jaro, to však platí zejména v případě poměrně náročných, několik dnů trvajících očistných kúr, při kterých je kladen velký důraz na značné omezení množství jídla. Taková kúra vás sice dokonale očistí, ale většinou také předpokládá, že několik dnů nebudete muset jít do práce. Pokud je pro vás něco takového nepředstavitelné, nechcete se příliš omezovat, ale zároveň chcete své tělo pročistit a zbavit jej škodlivých látek, máme pro vás ideální řešení v podobě DetoxActive! Přípravek obsahuje výhradně přírodní látky (chlorella, spirulina, ostropestřec zelený ječmen, aloe atd.), které podporují přirozenou očistu organismu a zároveň jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a aktivních enzymů.

Pitný režim je základ
Dostatečný příjem tekutin je velmi důležitý. Mnoho lidí zapomíná v zimě dodržovat správný pitný režim. Pokud však chcete, aby vaše tělo fungovalo tak, jak má, dbejte na množství přijatých tekutin i v zimě a vypijte minimálně 2,5 litru vody denně. To je totiž zásadní předpoklad pro účinnou očistu vašeho organismu. Jedině tak se budou škodlivé látky z vašeho těla vyplavovat.

Upravte jídelníček
Detoxikaci se samozřejmě snažte přizpůsobit i jídelníček. Zařaďte do něj více zeleniny a ovoce, zejména v syrovém stavu. Ideální jsou čerstvé zeleninové džusy, které můžete připravit z jakékoli zeleniny, přesně podle vaší chuti. Očistný proces podpoří i bylinky.

Jaké změny na sobě po detoxikaci pocítíte?
Vnitřní očistou podpoříte správné fungování vnitřních orgánů a správné proudění krve i lymfy. Po detoxikační kúře budete plní energie, zvýší se přirozená obranyschopnost vašeho organismus a vnitřní očista se příznivě projeví i na vaší pleti. Výsledky budou samozřejmě mnohem větší, pokud budete kúru pravidelně opakovat.

Rada na závěr:
Pokud se chystáte hubnout, je nejvhodnější začít právě detoxikací celého organismu. Po komplexní očistě se váš metabolismus nastartuje a budete hubnout rychleji.

Připravte své tělo na každoroční nápor nejrůznějších pochutin a cukroví snadno a šetrně, budete se cítit jako znovuzrození a neskolí vás žádná viróza!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/zdravadetoxikace-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.