Přírodní vlasová regenerace

0

Už asi ani není potřeba připomínat, jak důležitá je péče o vlasy. Přesto se lidé, respektive my ženy, dělíme do dvou táborů. Jedné polovině je to zkrátka jedno a vystačí si s obyčejným šamponem či kondicionérem, druhá část zase naopak nedá na péči dopustit a jejich skříně se prohýbají pod tíhou nejrůznějších vlasových doplňků. Jen málo která z nás umí správně odhadnou co přesně je pro její vlasy nejlepší. Bohužel nám s tím kolikrát neporadí ani kadeřníci, jelikož jim často jde o propagaci jistých vlasových značek.

Abyste ale docílili krásných, pevných a hebkých vlasů, nemusíte nutně utrácet tisíce za nejrůznější přípravky. Kolikrát totiž platí, čím méně, tím lépe. S radikálním přístupem přišli odpůrci veškerých chemikálii a světem se začala šířit zpráva, že k umytí vlasů nepotřebujeme vůbec nic kromě vody. A světe div se, tento trend si hned našel oblibu u spousty žen. Výsledky jsou nezanedbatelné, protože většinou byly všechny ženy velmi spokojené.

Pokud ale nestojíte o takto radikální změnu a chyběla by vám vůně či sametový pocit po umytí, rozhodně není na škodu doporučit přírodní kosmetiku. Ano, v době kdy se každý snaží být Bio a chránit přírodu je celkem samozřejmé, že i u nás na trhu je dostupné obrovské množství přírodních vlasových přípravků. Pro koho je ale přírodní kosmetika určená? Pro všechny! Zvláště pak pro ty, kteří mají citlivější pokožku či trpí alergiemi . Přírodní kosmetika je vyráběna z přírodních extraktů bez jakýchkoliv chemikálii či syntetických látek. Většinou je její složení obohaceno o různé druhy olejů či přídavků, které pomáhají k regeneraci jako například například v poslední době velmi populární konopí.

V první řadě je dobré zvolit přípravky od jedné značky, také si určitě ověřte recenze na internetu. Čas od času můžete také zkusit jinou řadu. Nemusíte si nutně pořizovat všechny přípravky, které řada nabízí, ve většině případech si vystačíte s šamponem, balzámem a olejíčkem pro regeneraci. Právě olejíčky či masky jsou skvělou a dostatečnou formou, jak rozšířit vlasovou péči. Nicméně ani ta nejlepší přírodní kosmetika nemusí nutně zaručit, že budou vaše vlasy jak z reklamního obrázku. Pokud si vlasy pravidelně fénujete, žehlíte či barvíte, musíte vždy počítat s tím, že vaše vlasy budou vyžadovat mnohem více péče a pravidelných návštěv u kadeřníka.

A pokud nechcete nutně investovat, velmi nápomocné mohou být i domácí kůry například z kokosového či olivového oleje. Nebo jiné masky na vlasy, které si snadno vytvoříte doma za pár korun, kdy si vystačíte jen s pár základními surovinami. Tyto babské rady můžete jako vždy najít na internetu,výsledek ale nemusí být vždy takový, jaký byste očekávali.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/biooo-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/prozdravi-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/krasa-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.