Přírodní přípravky na hubnutí

0

Hubnou nemusíte jen před létem, udržovat si dobrou figuru je kolikrát snadnější v průběhu roku. I přesto, že se blíží zima, kdy svou sportovní aktivitu musíme přesunou dovnitř, hubnutí můžete podpořit i jinak. Zapomeňte ale na různé prášky a nefungující nápoje, které se prezentují v televizi a na internetu. Raději zkuste přírodní přípravky na hubnutí, které sice nezajistí, že zázračně shodíte 10 kilogramů za týden, alespoň vám ale zdravotně nepřitíží a naopak prospějí vašemu organizmu. Jaké přípravky jsou tedy vhodné?

Čaje
Bohužel nevěřte vždy všemu co je napsáno na obalu, čaj vám opravdu nemůže shodit přebytečné tuky, takový zázrak ještě vytvořen nebyl. Ale k něčemu vám přeci jen pomohou, a to sice k odvodnění! Většina lidí trpících nadváhou nebo zdravotními problémy trpí s vysokým zadržováním vody v těle. Právě proto jsou detoxikační a hubnoucí čaje ideální, protože pomohou odvést vodu z těla a vy se tak budete cítit lehčí. Čistící kůra většinou trvá 1-2 týdny. Doporučenou dobu ani množství nikdy nepřekračujte!

Chlorella 
Chlorella je zelená mořská řasa, která přispívá ke kompletní detoxikaci organizmu. Užívá se denně ve formě tablet. Její největší výhodou je vysoký obsah vlákniny, který napomáhá k čištění střev a tím i pročištění organizmu a následnému hubnutí. Kromě vlákniny obsahuje i cenné vitamíny, kyseliny a minerály.

Přírodní proteiny 
Užívání proteinu v prášku, které se rozmíchají s vodou už není jen výsadou kulturistů. Prospěšné jsou i pro rekreační sportovce a to pro růst a zachování svalové hmoty. Ta je pro vás důležitá především proto, že snižuje obsah tuku v těle a svaly, jak je známo, spalují i nějaké ty kalorie navíc. Pořiďte si přírodní proteiny, které jsou většinou označeny jako vegan. Vyzkoušet můžete například konopný, hrachový nebo rýžový.

TIP: vyzkoušejte české nízkoscharidové proteinové nápoje a proteinové tyčinky. Skvěle se hodí při sportu, do práce i na výlety.

HarmoLine
I když nerada, nakonec vám doporučím i tablety, které na svém obalu hlásají, že vám pomohou zhubnout. Nicméně značka HarmoLine mi dělá radost, její produkty jsou totiž 100% přírodní. Vybrat si můžete z několika typů přesně podle vašich potřeb, najdete zde tak přípravky pro sport, noční spalování tuků, hubnutí, pročištění a podobně. Nikdy ale nepřekračujte denní množství a tablety nenahrazuje pestrou stravu. Jde pouze o doplněk, který sám za sebe nic nezmůže. Musíte mu sami pomoci pravidelnou sportovní aktivitou a správným složením jídelníčku.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/chlorella-trvalefit-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/greenfit-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/biooo-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/harmoline-cz

 

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.