Pracují chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Color na operačním systému Google WearOS?

0

Xiaomi má na trhu již duhé chytré hodinky. První v pořadí byly Xiaomi Mi Watch s hranatou obrazovkou, jejich následovníky jsou Xiaomi Mi Watch Color s obrazovkou kulatou. Mnoho lidí se o ně zajímá, tak se podívejme, jestli běhají na dnes velmi vyžadovaném operačním systému Google WearOS.

Xiaomi Mi Watch Color nemají operační systém Google WearOS

Možná to pro vás bude zklamáním, ale do tohoto modelu se Xiaomi rozhodlo operační systém Google WearOS nedávat. V čem se ještě Xiaomi Mi Watch Color liší od prvního modelu Xiaomi Mi Watch?

Nemají například ani reproduktory, nepodporují eSIM kartu, takže s nimi nelze ani volat (což bez reproduktorů nejde tak jako tak), nelze do nich ani přidávat aplikace třetích stran. V Xiaomi Mi Watch Color není ani MIUI For Watch a další aplikace v nich nepoběží bez podpory telefonu.

Xiaomi Mi Watch Color  však umějí spoustu jiných věcí

Xiaomi Mi Watch Color mají integrováno NFC (zatím čínská verze), podporují hlasovou asistenci XiaoAi, lze je použít jako „lítačku“ a samozřejmě si v nich udržovat přehled o všem, co se děje ve vašem mobilu. Komunikují s hlasovým asistentem, takže s nimi můžete hlasově ovládat svou chytrou domácnost, mikrofon totiž mají. Tomu už se dá říkat technologické pohodlí.

Nedostatky jsou vykoupeny nižší cenou

Přestože mají hodinky Xiaomi Mi Watch Color spoustu nedostatků, jako je chybějící Google WearOS, nemožnost využít Google Play, nemožnost používat aplikace třetích stran, jsou tyto nedostatky vykoupeny opravdu nízkou cenou hodinek a jejich schopností komunikovat s hlasovou asistencí XiaoAi. Navíc nabídkou 14denní výdrž na jedno nabití. Najdou si díky tomu jistě spoustu uživatelů.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.