Posilte svou imunitu!

0

Když je počasí jako na horské dráze, naší imunitě to nedá spát. Neustále nás chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, až jednou nestačí a vypukne nějaká nemoc. Velký vliv má přitom prostředí, ve kterém žijeme. Je prokázána souvislost mezi stavem ovzduší a výskytem alergie. Obvyklými projevy selhání naší imunity jsou protahované infekce, nedoléčené banální nemoci nebo častý výskyt v plísních a nečistotě. Naše imunita se tomu brání, a tak když se snaží vší silou doléčit tu nemoc před několika týdny, je oslabená a snadno chytneme i další nemoc. Proto předejděte nemocem a užívejte pro posílení imunity některé z následujících doplňků stravy.

Housenice čínská neboli Cordyceps
Pro své léčivé účinky je používána už více než 1200 let. Jedná se o specifickou cizopasnou houbu, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Číny a Tibetu. Je na stejné úrovni výskytu léčivých látek v ní obsažné, jako například reishi a ženšen. Vzhledem k omezenému výskytu se vědci pokoušeli již od 20. století nalézt metodu, která by zvětšila množství této houby. To se jim nakonec podařilo pomocí speciálního substrátu a my si můžeme účinky v podobě tablet užívat podle potřeby.

Cordyceps zvyšuje imunitu, působí jako antioxidant a také pomáhá při detoxikaci organismu. Vyzkoušejte tuto blahodárnou houbu v podobě tablet a podpořte svou imunitu!

Ženšen
Pro zvýšení imunity potřebujeme i dobýt dostatek energie. Pomoci nám může ženšen v podobě tablet. Ženšen totiž zvyšuje hladinu energie, aniž by obsahoval kofein. Posiluje srdce a nervovou soustavu. Pro úplné uzdravení napomáhá i pro lepší duševní a fyzickou kondici. Využívat jej můžete i pro léčení vysokého či nízkého tlaku a snižuje hladinu stresu u mužů a žen.

Vitamín C
Ať už v podobě tablet nebo v podobě ovoce, vitamín C je k uzdravení a k zvýšení odolnosti vůči virům velmi důležitý. Přispívá k normální tvorbě kolagenu, který je důležitý pro kosti, klouby, chrupavky, dásně a podobně. Navíc je to antioxidant, který posiluje duševní a fyzické zdraví a přispívá i k normálnímu trávení. V kombinaci se správným stravováním, pitným režimem a abscencí kouření a alkoholu se snadno a rychle uzdravíte.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/prozdravi-cz

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.