Podzimní dámská bunda, která zahřeje a neomrzí

0

Foukající silný vítr, opadající stromy a listí zbarvené do červené, žluté a zelené… Je tu podzim a s ním i další zajímavé tipy, co si vzít na sebe do podzimního sychravého počasí. Za zmíněného počasí často dlouze přemýšlíte, co si vzít na sebe. A není se čemu divit, když v zimní bundě je přílišné horko a v letní bundě zase moc zima. Nejlepší možností jsou v tomto případě stále módní parky.

Na rozdíl od klasických kabátů a bund je parka univerzálním kouskem, jelikož se dá využít kdykoliv – ať už jdete do práce, do školy nebo do přírody, parka se hodí jak ke sportovnímu, tak i ke společenskému oblečení.

Jak parka vypadá?
Nejčastěji narazíte na barevné varianty modrých a zelených parek, ale najdou se i v béžové, bílé nebo černé kombinaci.

Parka má teplou podšívku – například z dutého vlákna. Tato teplá vrstva jde u většiny typů odepnout, takže se dá nosit jak v zimě, tak i na podzim.

V obchodě často narazíte na různé druhy parek – sportovní, s umělou kožešinou lemující kapuci, bez kapuce nebo typicky ženský styl. Ten stejně jako třeba u kabátů podtrhuje ženskou postavu a křivky, takže v pase je užší a má i tkaničky, kterými se dá více utáhnout nebo povolit.

Poslední dobou se jako ozdoby přidávají na oko zlaté zipy a knoflíky, abyste mohla zazářit i za nepříznivého počasí.

Parky jsou velmi pohodlné a tak sluší snad každé postavě, proto neváhejte.

http://www.tchibo.cz/parka-p400075433.html


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/tchibo-cz

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.