Podzim na nehtech? Jedině komplikované vzory, metalické barvy a hodně fantazie

0

Stejně jako je tomu u oblečení, bot a účesů, podléhají módním trendům i nehty. Po předchozím období klidu, kdy se návrháři na módu až tolik nesoustředili, přišel opět boom v trendech určených právě pro tak zvaný Nail Art. Chcete-li s nehtovou módou držet krok, musíte si buď pořídit spoustu barevných i metalických laků, anebo navštěvovat nehtové studio, které bude sledovat právě ony nejnovější trendy. A jaké to vlastně jsou?

Detailní vzory nebo písmena

Chcete-li držet krok s módou, co patří k rukám, můžete si na nehty nechat vytvořit detailní vzory anebo dokonce nechat napsat celý vzkaz, nejen latinkou. Práce s lakem a vzorováním do detailů není jednoduchá, ale když se naučíte fígly, zvládnete i jemné vzory. Teď vedou vzory etnické, které jsou doporučovanou variantou i pro mužem, pokud laku na mužských nehtech fandíte.

Tenká kontrastní linka kterýmkoliv směrem

Pro zastánkyně jemných variant se jistě hodí trend tenké kontrastní linky přes nehty nalakované jemnými odstíny. Kontrastní linka může být buď zcela tmavá anebo naopak velmi lesklá a třpytivá. Právě u tohoto způsobu zdobení je nutné zajistit si pevnou ruku. Co takhle panáček vodky, než začnete?

Šikmý řez oddělující barvy od sebe

Vzory ve stylu jing a jang, řazené různými směry a v různých úhlech, nejlépe komplikovaně zaoblené. I tohle budeme v nejbližších týdnech a měsících potkávat zejména v interiérech. V exteriéru už totiž častěji sáhneme po rukavicích.

Geometrické nehty jako od Picassa

Inspirace od Picassa se neprojevuje jen na fóliích na skla a závěsy do domácností, ale i na nehtech. Zde je pro realizaci geometrických vášní sice o dost méně prostoru, ale zase více vynikne vaše schopnost vytvořit něco zajímavého na malém prostoru. Podle toho vaše okolí pozná mistra. A můžete si být jistá, že vaše nehty nikdo jen tak nepřehlédne.

Kovový lesk a dalekosáhlý třpyt

Metalické barvy zůstávají v kurzu i na podzim. Když na nehty navíc umístíte i třpytky, máte založeno na módní hvězdu. Ale pozor, třpytky umístěte jen na některá místa na nehtu – nepravidelně, ale o to zajímavěji.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/parfemy-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/avon-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/krasa-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.