Podporuje Xiaomi Mi band 4 GPS?

0

Nové chytré hodinky Xiaomi mi band 4 přitahují velkou pozornost, 1 000 000 kusů bylo dodáno za pouhých osm dní od uvedení do prodeje. Zároveň mají uživatelé spousty otázek ohledně tohoto produktu. Podporuje Xiaomi Mi band 4 GPS? Jak využít GPS funkci Mi band 4? Jen čtěte dál, dostanete odpověď!

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Mi band 4 nemá samostatné GPS moduly

Xiaomi Mi band 2, Mi band 3 a nejnovější Mi band 4 nemají samostatné GPS moduly. Mi band je s okolním světem spojen pouze přes Bluetooth, a to bez funkce satelitního a síťového umístění. Přestože technologie jde dopředu, není mi Band 4 vyroben tak, aby byl schopen polohu dohledat. Dráhu lze však nahrát pomocí mobilního telefonu. Jedinou nevýhodou je, že telefon musíte mít u sebe.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Jak používat Mi band 4 k nahrávání ušlé nebo uběhnuté trati??

1. Zapněte si Bluetooth na svém telefonu a otevřete aplikaci Mi Fit.

2. Kliknutím na ikonu postavy v levém horním rohu se dostanete do režimu běhu nebo chůze.

3. Po zapnutí GPS na mobilním telefonu si v aplikaci Mi Fit můžete kontinuálně prohlížet dráhu, čas, rychlost a další data o vašem pohybu v terénu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.