Pánské plavky léto 2016

0

Že muži na pláži či koupališti nemohou dělat parádu? Omyl! Výběr módních plavek už totiž není jen výsadou žen. Dnes už mají i pánové v obchodech velký výběr, zatímco někteří sázejí na ověřenou klasiku, kterou mají ve skříni již několik let, jiní se podřizují módním trendům a každý rok si tak pořizují nové kousky. A které plavky je tedy nejlepší zvolit a co je naopak out? Samozřejmě záleží na vkusu každého z nás, nicméně zvláště mladší pánové se rozhodně nemusí bát pestrých vzorů, přesně to je totiž letos in!

Plavky klasického střihu 
Krásné vypracované tělo, snědé opálení, úsměv na tváří. Tak přesně pro takový typ jsou plavky klasického střihu ideální. Ano, pouze pro mě. Bohužel tento styl plavek mají v oblibě především starší pánové s takzvaným pivním pupkem. Samozřejmě nic proti ničemu, ale většině dam se představa upnutých elastických plavek tak trochu příčí, už jen z toho důvodu, že jim nepřijde zrovna sexy, pokud nejde o již částečně zmiňované plážové “záchranáře”. jako z pobřežní hlídky. Proto je potřeba si dobře rozmyslet, jestli dáte přednost pohodlí nebo stylu a jestli si tento typ plavek může vaše postava opravdu dovolit.

Kraťáskové plavky 
Jde asi o nejoblíbenější střih plavek pro muže. Jasnou výhodou těchto plavek je jejich různorodé využití. Hodí se totiž ke koupání, sportování, ale není ostuda si je vzít i jen tak na zahradu ke grilování. Dostupné jsou v několika délkách, lepší je ale vybírat ty kratší, protože na spoustě koupališť či veřejných bazénech se můžete setkat se zákazem nošení dlouhých kraťasů, tak na to pozor. Co se týče vzoru, rok 2016 je celkem stručný. Pro méně odvážné typy jsou zde jednobarevné varianty, tento rok ve vedení s modrou ve všech odstínech a červenou.
Kdo na sebe rád upoutá trochu pozornosti, bude mít letos opravdu velký problém vybrat si. Módní návrháři se totiž předhánějí v nejrůznějších barevných, ale i vzorových kreacích, výběr je tak opravdu veliký. Oblíbené jsou havajské barevné motivy, stejně jako různě šílené obrázkové motivy. Další trend, který se ale drží několik sezón jsou proužky. A to v různých barevných kombinacích.

Sportovní s krátkou nohavičkou 
V neposlední řadě je tu styl plavek, které se hodí spíše ke sportovním účelům, neudělají sice žádnou extra velkou parádu, nicméně účel splní. V tomto případě nepřináší rok 2016 žádné extra trendy, zaměřuje se na funkčnost, proto nehledejte žádné vyzývavé kreace a naopak zvolte klasické černé.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/astratex-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.