Oblékat se pouze česky?

0

Ano, je to možné, dokonce i s využitím slevových kuponů! Pojďme se přesvědčit, že do českého se můžeme obléknout od hlavy až k patě a ještě u toho i ušetřit!

Začněme spodním prádlem

  Už jste slyšeli o českém výrobci pánských a dámských trenýrek Elka Underwear? Že ne? Tak vězte, že Elka vyrábí trenýrky nejen po pány, nejen pro dámy, ale má je vystajlované i pro páry! Pánové mají v nabídce i boxerky. Co je na spodním prádle Elka zvláštního – kromě toho, že je české?

V Elka Underwear se rozhodli bojovat proti levným dovozům z Asie a snaží se jim konkurovat. Nikoliv cenou, nýbrž kvalitou. Jak v Elka sami říkají: „Vsadili jsme na každý detail, snažíme se, aby naše prádlo bylo jiné, hravé a stylové a také aby bylo skvělým dárkem.“

Kompletně celá výroba probíhá v ČR a v patrnosti je veden každý detail, vybírají pouze fajnové látky a střihy dovádějí k dokonalosti, aby prádlo padlo jako ulité. Tak co třeba hnedo-oranžovou kombinaci?

K originálním trenýrkám přidáme originální džíny

Třeba ty od Bolfa. V nich se v davu opravdu neztratíme – ani pánové, dámy už vůbec ne. Cílem značky Bolf totiž je: „Sledovat nejnovější světové trendy v módě a oblečení za účelem dodat zákazníkům unikátní oblečení jedinečného charakteru a zajímavého stylu, a to za přijatelné ceny.“

A nejen to, v Bolfu vsadili na vysokou kvalitu služeb a osobní přístup k zákazníkovi. I proto je u džín většinou možnost regulovat obvod kalhot v zadní části a materiál bývá velmi často s podílem elastanu. Co třeba pro pány džíny s módním trháním a aplikacemi z ekokůže, střižené a šité v městském stylu, ukončené pružným lemem?

A hned se tu pánové mohou i obout. Nabídka je široká a možná osloví i některé dámy.

Sportovní triko neuškodí

K džínům přidáme originální české sportovní tričko a můžeme sáhnout například po výrobcích Alpine Pro. Alpine Pro má vlastní tým designérů, kteří připravují jednotlivé kolekce s využitím moderních materiálů a důmyslných střihů, s vypracovanými detaily. Navíc je oficiálním partnerem českého olympijského týmu 2009 – 2020. Kvalita a účelnost jejich oblečení je tedy zaručena.

Co třeba sáhnout po provokativní oranžové barvě? Ano, oranžová pánům sluší! Stylový design džín to nijak nenaruší, právě naopak!

Věci s sebou do vaku

Věci, které s sebou potřebujeme ven, si šikovně naskládáme do Wayfarer vaku. Jejich nabídka je obrovská, design z české dílny. Kdo rád baští, může se mu líbit třeba vak s nápisem F∞D. Wayfarer hledá jako zákazníky „muže i ženy, kteří si cení originálního stylu a hledají “něco” neotřelého“. A to jsme přece i my!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/elka-underwear-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/wayfarer-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bolf-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/alpinepro-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.