Novinky v oblasti elektroniky

0

Bez mobilu a počítače si člověk v dnešní době už těžko představí život. Moderní technologie vládnou světu a neustále musí plnit náročné požadavky klientů. A aby ve stínu konkurence nezapadly, je nezbytné, aby se stále zlepšovaly.

Průměrný člověk hned vedle potravin kupuje nejčastěji elektroniku. Je to skvělý dárek pro někoho blízkého a vlastně i pro sebe, takový dobrý tablet může být bezchybným přítelem na cesty i na doma. Bez mobilu je člověk jako bez ruky – zcela náhle neví, kolik je hodin, jaké je datum, o telefonních číslech na příbuzné a kamarády ani nemluvě. Někteří experti si dokonce mobilem svítí ve tmě.

A jaké jsou tedy nejžhavější novinky ve světě elektroniky?

  • ODOLNÉ OUTDOOROVÉ MOBILY

Skoro každý z nás byl někdy vlastníkem chytrého telefonu. Je krásný na pohled, dobře se ovládá, nabízí se nespočet atraktivních aplikací ke stažení. Ovšem je tu jeden háček … vlastně dva, pokud vezmeme v úvahu i krátkou výdrž baterie … tyto mobily jsou extrémně křehké. Velice snadno se poškrábou, natož aby někomu vyklouzl z ruky a spadl na zem, v tu chvíli je po něm veta. Designéři proto vymysleli odolné telefony a říká se jim “outdoorové”. Jedním z obchodů, které tyto mobily nabízejí, je www.smarty.cz. Lze si zde vybrat mezi outdoorovými telefony za příznivou cenu – kupříkladu Samsung Galaxy Xcover 3 zaručuje odolnost vůči prachu a vodě, nebo Caterpillar CAT S30 garantuje odolnost i v tom nejdrsnějším prostředí.

  • SKVĚLÉ TELEVIZORY NEJEN POD STROMEČEK

Ačkoli televizi v mnoha případech již nahrazují tablety, smartphony a notebooky, stále je hojně využívaným produktem. Televizorů je nepřeberné množství, proto se zaměřím především na ty nejnovější a nejkvalitnější. Takové televizory jsou ke koupi na www.eproton.cz. Největší novinkou je takzvaná OLED televize – díky dokonalému kontrastu a nespočtu barev dochází u této televize k perfektnímu vyjádření černé barvy. Jednou z těchto televizí je LG 55EG920V. Nevýhodou bohužel je její celkem vysoká cena. Další z nepřeberného množství novinek je televize Panasonic TX-32CS510E. Zajímavá u ní je celkem malá uhlopříčka (80 cm) a příznivá cena.

  • NEJATRAKTIVNĚJŠÍ NOTEBOOKY

Tento “mobilní počítač” je hitem posledních let. Je lehký, přenosný a přitom nabízí daleko více, než kdy nabízely stolní počítače. Ať už chce zákazník levný notebook, multimediální anebo špičkový ultrabook, může navštívit obchod www.kasa.cz. Například notebook Lenovo Ideapad G50 zaujme kvalitním rozlišením displeje a velice příznivou cenou. A nebo takový Lenovo Ideapad Yoga 300 s displejem otočným o 360° – pokud chcete, můžete z něj mít v mžiku tablet. Za zmínku jistě stojí i Acer Aspire V15 se špičkovým výkonem a nepřekonatelným obrazem.

  • 2 v 1

Termínem 2 v 1 rozumíme tablet, který se po přidání klávesnice rázem změní na notebook. Tuto vychytávku lze opět koupit v internetových obchodech www.smarty.cz a www.kasa.cz. Mezi novinky patří Dell Inspiron 13z s velmi výkonnou konfigurací a Lenovo Miix 300 za příznivou cenu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/eproton-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/kasa-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.