Noste zimní čepice, jako módní ikona ulice

0

Venku je nevlídno, skoro až mrzne a navíc předpověď počasí nám hlásí samý sníh a nekončící zimu. V takovém počasí je důležité začít nosit pořádnou teplou čepici. Většina lidí je ale má spojené s mnoha důvody, proč jim nesluší – zničí se mi účes, nesluší mi nebo nejsem přece malá, abych ji nosila. A pak se většina z nich sejde v čekárně na ušním. Nehledejte proto důvody, proč vám čepice nesluší, ale proč byste ji právě vy měla nosit! Čepice totiž může posloužit nejen jako prostředek tepla našim choulostivým uším, ale také jako doplňek k bundě, botám nebo kabelce. Také si můžete koupit set šály a čepice ve stejném provedení, materiálu a barvě – pak ji nemusíte sladit s ničím jiným.

Čepice, která chrání uši
Pokud vám ani tak nejde o módní doplněk, ale spíše o velký teplý kulich, díky kterému vám nebude zima na uši, zvolte spíše tlumenější odstíny. Tyto čepice jsou dosti velké, ozdobené umělou kožešinou a nyní i stylové, a tak si pozornosti užijete dosyta.

V jednoduchosti je krása
Nenápadnou zimní čepicí nic nezkazíte a když zvolíte nějakou výraznější barvy, jistě i oslníte! I jednoduchá čepice může více zaujmout třpytivými kamínky nebo barevnou výšivkou. Vtipně můžete zaujmout i vzorovanou čepicí.

Odvážný styl
Nechcete být nudnou, jednoduchou myškou ulice? Zvolte barevné, syténeonové barvy vaší čepice. Pokud jezdíte na hory, výrazná čepice má trojí využití – chrání před silným větrem a padajícím sněhem, na sjezdovce také chrání a navíc i před nepozorným lyžařem nebo snowboardistou, který by vás mohl přehlédnout. S výraznou čepicí se vám to nejenže nestane, ale také v kombinaci s barevnou bundou nebo lyžemi můžete potkat i někoho nového, na kterého svým vzhledem zapůsobíte. Muži přece nechtějí myšky, ale spíše ty lvice, které se nebojí ozvat – a to platí i u oblečení.

Čepice s bambulí
Konec tabu, že jsou čepice s bambulí trapné. Nyní letí bambule a to čím větší, tím lepší. Pletená čepice s hnědou bamulí a hnědými rukavicemi sladí outfit, a tak nic jiného už nemusíte řešit.

Pandy a zvířátka
Některé ženy si potrpí spíše na tzv. dětské vzory, protože jsou čepice s pandami prostě roztomilé, hravé a také nepřehlédnutelné. Stejně jako nepřehlédnutelné, v kombinaci s čepicí, pandí rukavice.

Barety
Fleecové, pletené nebo háčkované, barevné, s flitry nebo tradiční – kombinace se meze nekladou. Když navíc připnete na svůj baret vtipnou nebo výraznou brož, stane se z vaší čepice zaručený originál. Čepici můžete nosit i mírně šikmo nebo více posazenou dozadu, aby případně vynikla vaše patka, kterou jste si před východem z domu pečlivě nažehlila.

Čepice s kšiltem
Chystáte se do města na poslední vánoční nákupy, ale pořád padá sníh, který vám padá až do očí? Vsaďte na čepici s kšiltem, která ochrání před silnými poryvy větry a padajícím sněhem. Navíc jsou v letošním roce 2015 čepice s kšiltem hitem, proto neváhejte si také jednu pořídit!


Kupóny

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.