Nelíbí se vám výřez na displeji Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro? Můžete ho snadno schovat!

0

Oba typy nových telefonů od Xiaomi, Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro, přicházejí na trh s designovým doplňkem v podobě kapkovitého výřezu v displeji. I jiní výrobci jej už nějakou dobu používají, jenže ne všichni zákazníci jsou s takovým displejem spokojeni. Pokud patříte mezi ty nespokojené, můžete si výřez v displeji snadno schovat.

Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro

Jak schovat výřez v displeji v Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro?

Vzhledem k tomu, že Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro nabízejí možnost schovat výřez, ukážeme vám snadný postup, jak tohoto výsledku docílit. Není nutné k tomu instalovat žádnou doplňkovou aplikaci, vše je zabudováno přímo do systému telefonu. Postup je snadný, stačí k tomu čtyři jednoduché kroky:

Krok 1: Ve vašich Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro přejděte na Nastavení.

Krok 2: Pak vyberte Displej.

Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro

Krok 3: Sjeďte na Systémovou sekci (System Section), kde vyberete Výřez a lišta notifikací (Notch & status bar).

Krok 4: Aktivujte možnost Skrýt výřez (Hide Notch).

Co se pak stane? Okolí výřezu ztmavne a horní část displeje začne až pod ním, nebude ničím narušena. Uvidíte celou notifikační lištu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.