Nedaří se aktualizovat firmware na hodinkách Amazfit Bip S. Co s tím?

0

Aktualizace firmware je nezbytná u každého chytrého zařízení. Jak u telefonů, tak u hodinek nebo náramků. Většinou si ji výrobci dokáží zajistit sami, automatickými procesy, u některých modelů se o ni však musí postarat uživatel sám. Pokud se snažíte o aktualizaci firmware na hodinkách Amazfit Bip S, ale bez úspěchu, podívejte se na několik kroků, co udělat, aby se konečně dostal nový firmware i k vám a vy jste mohli využívat své hodinky zase o level výše.

Hodinky Amazfit Bip S pořídíte například u f-mobil.cz.

Nejprve aktualizujte aplikaci

Firmware na hodinkách Amazfit Bip S snadno aktualizujete poté, co aktualizujete samotnou aplikaci v telefonu, tedy aplikaci Amatfit App. Pak se dodání novějšího firmvare do vašich hodinek jistě již podaří. Po aktualizaci aplikace máte čtyři možnosti, jak aktualizovat firmware v samotných hodinkách:

Možnost první: Odhlaste se z aplikace Amazfit App a pak se do ní znovu přihlaste, aplikace se propojí s hodinkami a automaticky je aktualizuje.

Možnost druhá: Aplikaci Amazfit App odinstalujte a znovu nainstalujte. Pak ji otevřete, přihlaste se ke svému účtu a spojte aplikaci s hodinkami, aplikace je opět automaticky aktualizuje.

Je v hodinkách Amazfit Bip S i EKG

Možnost třetí: Vymažte data v nastavení Bluetooth, tedy i záznamy o párování s hodinkami (zapomenout). Pak hodinky k aplikaci znova připojte, aplikace je opět automaticky aktualizuje.

Možnost čtvrtá: restartujte svůj telefon, v nejhorším případě uveďte zpět do továrního nastavení (pozor na případnou ztrátu fotek apod.), stáhněte si pak Amazfit App znovu, pak ji otevřete, přihlaste se ke svému účtu a spojte aplikaci s hodinkami, aplikace je opět automaticky aktualizuje.

Poznámka nakonec: Než začnete s aktualizací firmware v hodinkách, musíte je mít dostatečně nabité. S telefonem během aktualizace nedělejte nic jiného, aby bylo zajištěno bezporuchové přenášení dat nutných k aktualizaci.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/f-mobil-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.