Na trhu je nejnovější Xiaomi mi Band 5. Jak se nabíjí?

1

Na světovém trhu už je k mání Xiaomi mi Band 5, který, jak doufáme, brzy přijde i do České republiky. Jeho nejzásadnější přínosy, oproti předchozí generaci „čtyřek“ jsou dva: technologie NFC a bezdrátové magnetické nabíjení. Pojďme se podívat, jak se tedy nová nositelnost od Xiaomi nabíjí.

Už žádné vyndávání pecky a žádné roztržené náramky!

Předchozí generace náramků Mi Band byly založeny na tom, že pecku jsme museli vyndat z náramku, abychom mohli samotné tělo této nositelnosti zastrčit do nabíječky a nechat nabít propojením konektorů.

Často se při vyndávání pecky a jejím zpětném navracení stávalo, že náramek praskl, musel se koupit nový. Některé spotřebitele tento fakt natolik odradil, že si pořídili náramek jiných značek, kde takováto manipulace nebyla nutná.

Na trhu je nejnovější Xiaomi mi Band 5. Jak se nabíjí

Xiaomi si toho všimlo, a tak zapracovalo na velkém usnadnění nabíjení – teď už stačí jen přiložit bezdrátovou magnetickou nabíječku přímo na zadní stranu náramku. Bez práce s náramkem, s řemínkem, s ničím, stačí jen nechat náramek ležet na stole a nabíječku k němu zezadu přiblížit – ona se magnetem „přicucne“ přesně tam, kam má.

Amazon Alexa

Aby změn nebylo málo, získá globální verze náramku Mi Band 5 také hlasového asistenta Amazon Alexa. Nechejme se překvapit, s jakou cenovkou nastoupí na český trh. Starší verze můžete nakoupit třeba v obchodě Expert.cz.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/expert-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.