Moderní dekorace do každého interiéru: samolepky na zeď

0

Nebaví vás stále se dívat na okoukané obrazy, které znáte do posledního tahu štětcem? Nezdá se vám váš být příliš útulný, stěny jsou příliš holé? Inspirujte se našimi tipy na originální výzdobu jakéhokoli interiéru.

Zapomeňte na obrazy, v módě jsou samolepky
Samolepky na zeď jsou nyní velmi moderní. Jednak díky jejich snadné aplikaci, ale zejména díky širokému sortimentu. Nabídka krásných motivů je opravdu různorodá, samozřejmostí je také velký výběr barev. Nebude tak mít problém vybrat do každého pokoje vhodnou samolepku.

1. Obývací pokoj
Za televizi se skvěle hodí nějaký přírodní vzor, třeba květina nebo strom. Nad pohovkou pro změnu vynikne výrazná abstraktní samolepka nebo portrét, například krásná Marylin Monroe. Můžete zvolit samolepku, která bude barevně ladit s vybavením a doplňky vašeho obývacího pokoje, nebo můžete zvolit neutrální šedý či černý odstín.

2. Kuchyň
Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v domě, proto si zaslouží pořádnou výzdobu. Obrazy však nejsou do kuchyně zrovna ideální, neboť vlivem působení výparů při vaření mohou barvy ztrácet na intenzitě. Kuchyň tedy vyzdobte nějakou tematickou samolepkou s motivem jídla. Nebojte se sáhnout po živější červené barvě, která podporuje chuť k jídlu.

3. Ložnice
Do ložnice zvolte nějaké uklidňující motivy. Ideální jsou opět květiny, větve stromů nebo abstraktní, avšak decentní obrazce. Barvy přizpůsobte výmalbě vaší ložnice, ať samolepky nepůsobí rušivě, ale naopak vytvoří harmonický celek.

4. Dětský pokoj
Vaše děti nepochybně nadchne samolepka s jejich oblíbenou dětskou postavičkou. Na jinou stěnu můžete nalepit roztomilé zvířátko. Nebo malé princezně udělejte radost zdí plnou motýlů či obrysem pohádkového hradu. Malého nezbedu potěší obrovská loď nebo bláznivá strašidýlka. A vaše děti už ani nenapadne čmárat po stěnách, protože nebudou chtít krásné samolepky zničit!

5. Koupelna
V koupelně se živým květinám většinou moc nedaří, to však neznamená, že koupelnu nemůžete nějak vyzdobit. Samolepky na zeď, které dokonale odolávají i větší vlhkosti, jsou k tomu jako stvořené.

Pro každého něco
Na své si při nákupu samolepek přijde skutečně každý. Milovník motorismu si může vybrat hned z několika variant aut, vášnivého cestovatele zaujme mapa světa nebo obrazy slavných památek, například egyptských pyramid, zapálený hudebník si může nad klavír nalepit noty v různých provedeních, zanícený sportovec si vybere z široké nabídky samolepek se sportovní tematikou.

Snadná aplikace
Příjemně vás překvapí snadná aplikace samolepky na zeď. Zvolený obraz jednoduše nalepíte na zeď a pak pomalu odstraníte ochrannou fólii. Rozhodně se tedy nemusíte bát lepení malých dílů.

Tip na závěr
Samolepky jsou také jednoduchým a rychlým řešením, jestliže potřebujete zakrýt nějakou nedokonalost na stěně, například šmouhu, dírku po hřebíčku apod.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/velkesamolepky-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.