Móda na zimu 2016/2017

0

Zima se kvapem blíží, v nákupních centrech se už pomalu chystají vánoční výzdoby a vybírají správné „rolničkové“ songy do play-listů, a tak nějak obecně lidé přemýšlí o dárcích a cukroví, či kde stráví Silvestra. Důležité je však také včas doplnit šatník a vybrat správný outfit na nadcházející zimu. Ta nás může zaskočit totiž i dost nepřipravené, vše je zapotřebí včas zařídit, ať si první mráz, s ním spojený sníh a v neposlední řadě vánoční trhy se vší parádou užijeme.

Co se letos v zimě bude nosit

Móda je vrtkavá a nestálá, módní trendy se stále mění, vrací, jdou kupředu. Proto nemůže nikoho překvapit, když trendy na letošní zimu jsou odlišné, od těch loňských. Kdo chce tedy v zimě být „in“, pak by si měl šatník obohatit o prvky, jako jsou kožešiny, velké péřovky anebo chlupaté svetry.

Velké péřové bundy

Naprostým hitem zimy 2016/2017 jsou velké, mohutné a teplé péřovky. Když si koupíte bundu i o dvě čísla větší, tím líp, budete stylový a po všech stránkách moderní. Velké prošívané bundy nejen zahřejí, ale dobře padnou. Obzvláště je kladen důraz na silný límec, a pak balonový střih v oblasti hrudníku. Velké péřové bundy jsou letos hitem.

Dlouhé svetry

Stěží občas hodnotit, jestli se jedná o šaty nebo svetr, ale tak nebo jinak, obojí bude hodně trendy v chladném počasí. Jedná se o oblečení pohodlné, měkké a jemné, přitom hřejivé. Velké svetry se pak dobře kombinují s teplými legínami, anebo ripped džínsy. Běžné svetry, nebo kardigany budou to, co v šatníku rozhodně postrádat nesmíte. Jakmile se ochladí, dobře poznáte proč.

Kožené kalhoty i sukně

Velkým hitem letošní zimy je kůže. Obzvlášť pak kožené kalhoty, nebo sukně budou top. Kožené kalhoty většinou nosí ženy odvážné, ale sukně se nemusí bát ani šedá myška. Kůže může být lesklá, ale i matka a v různém barevném provedení. Na jaro se pak očekává velký boom kožených outfitů, budete tak předem připravení.

006-moda-zima2016-kuze 006-moda-zima2016-svetr

Chlupaté svetry

Měkké a jemné svetry jsou opravdovým hitem. A zvláště pak ty, co se nosily na přelomu let osmdesátých a devadesátých, tedy chlupaté svetry. Pokud budou opatřeny méně nápadnými flitry, budete mít kousek v šatníku, který jen tak nesundáte. Výhodou je praktičnost, protože takový svetr příjemně zahřeje, dobře vypadá a je neuvěřitelně jemný a měkký na dotek.

Sametová móda

Vzpomínáte si, kdy se naposledy nosil samet? Pamětníci musí tápat v myšlenkách, mladší generace zvolí pomoc internetového vyhledávače, protože velká léta sametu jsou už dávno pryč. Ale zase také těsně před námi. Zatím to není tolik patrné, proto jakmile objevíte někde sametové šaty, či jiný kousek do šatníku, pak moc dlouho neváhejte. V zimě se strhne po sametu doslova lavina.

Kožichy

Dobrá zpráva pro všechny, kdo rádi kožešiny, nejen, že letos to bude hodně o velkých a chlupatých límcích, třeba i výrazných barev, jako je fuchsiová, nebo purpurová, ale obecně o kožešinách jako jakových. Kožíšky tak opět můžete vybalit a nechat provětrat. V zimě budou velkým společníkem a to nejen v outfitech žen, ale i mužů. Kožešiny jsou zase na svém vrcholu a to nejen proto, že skvěle hřejí, ale také dobře vypadají.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/branditvintage-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/glam-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/i-moda-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/otto-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.