Móda na jaro 2017

0

Jaro se velice rychle blíží, což je poštovní zpráva nejen proto, že zima byla dlouhá a tuhá, ale i slunné počasí již chybí. Jaro se však týká i módy, a jakmile venkovní teploty výrazně stoupnou, začínají se prodejny s oděvy plnit zájemci o jarní kousky. Je potřeba vědět, jaké kousky do jarního šatníku rozhodně pořídit a kterých si všímat.

Barvy a zase barvy

Nebylo by to jaro bez barev. To je poměrně už nepřímo dané pravidlo. Jenže letos budou barvy skutečně zářit. Klidně je možno vynechat tradiční černou, a zkombinovat barvy zcela odlišné, dost kontrastné. Nejen zelená, barva čerstvě posečené trávy, ale i odstíny korálově červené, královsky modré a zářivě žluté. Celkově fakt podpoří i výrazné vzory a kombinace těchto výrazně odlišných barev bude přítomna. Na jaro 2017 to chce odlehčit od tmavých barev a to jedině touto dokonalou formou tedy zcela pohlcením studených odstínů. Barvy budou všude, to je důležité vědět.

Metalické odstíny a třpytky

Jaro se nezbavuje metalických odstínů, naopak zde bude tento módní trend gradovat. Pokud ještě někdo nestihl pořídit skvělý kousek do šatníku, jaro je to nejlepším obdobím. Metalické bund sukně, především pak boty. Všude, kde se něco leskne a třpytivé kamínky, je přímo určené na nošení v toto jaro. Zvláště pak nezbytným kouskem v šatníku budou boty, nejlépe tenisky. Metalické tenisky se budou nosit nejen k džínům, ale i k lehké, jarní sukni.

Volné rukávy

Jestliže byly nedávno moderní úzké rukávy, pak tomuto odzvonilo. Rukávy na jaro 2017 musí být volné, velké, nařasené. Ideálně kombinace všech jmenovaných faktorů. Rukávy se prostě budou nosit velké, nařasené a dlouhé. Čím další, tím lepší. Pro oblast módy na jaro 2017 neexistují ruce, ani prsty. Je možno si to dovolit, vzhledem k tomu, že budou dost nařasené na to, aby ani ruce nepotřebovaly. Volné rukávy je potřeba mít obsazené v šatníku. Budou totiž pokračovat v módě i dále. to je nutné vědět a na to pamatovat.

Asymetrické vzory

Velkou výhodu módy na jaro 2017 je, že pokud nějaká začínající švadlenka udělá při šití chybu, nebude vlastně až ta na škodu. Asymetrie bude žádaná a požadovaná. Móda na jaro bude chtít být nerovná. Na jedné straně rukáv, na druhé ne. Rozparky, ale i vrstvy oblečení přes sebe, které se nekopíruje. Výstřihy směřující na jednu stranu. Všechno je dovoleno, rovnost je zakázána. Dovoleno je stříhat, upravit si oděv, prakticky při odchodu z domova. Asymetrie bude top.

Důraz na ramena

Nejen široké rukávy, ale i výrazná ramena. Navrací se doba vycpávek. Ramena musí být vidět a používat se budou různé řasení a volány, aby se pocit velkých ramen umocnil. Pokud je to možné, je vhodné si ihned sehnat blůzky s velkými volány, které směřují přes ramena. Za pár týdnů bude tento módní kousek velice žádán. Móda si žádá velké a široké ramena. Také budou hodně znát kožešinové vesty, které tam umocní pocit širokých a velkých ramen. Zkombinovat se dá stále módní spadlá ramena na jedné straně, na druhé však široké rameno. V tomto modelu je pak možno využít i popularizovanou asymetrii.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/modino-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/otto-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.