Military styl je šik a dávno už není výsadou mužů

0

Pevný materiál, který odolá nepřízním počasí. Elegantní střih, který zalichotí každé postavě. Neutrální barva khaki zelené, popřípadě šedé nebo černé. To všechno se skrývá pod jednotným názvem Military style.

Vojenský styl odnepaměti lichotil mužské postavě. Každý muž, byť menšího vzrůstu nebo silnější postavy, vynikl ve vojenské uniformě. Ta měla jednotný střih, tradiční barvu a nárameníky pro nejrůznější vyznamenání.

V dnešní době nedochází k ústupu tohoto druhu oblečení, právě naopak. Jedna změna se ale přece jen udála. Tento styl oblékání zajímá stále více žen. Vojenský styl budí nepochybně respekt a ženy touží být respektovány a vyniknout. Proto se vyrábějí oděvy v military stylu, jež jsou okořeněné ženskostí – k čistě vojenským kabátům se přidává kožešina, která zjemňuje celkový vzhled.

Luxusní kusy oděvů v Military stylu jsou k sehnání na internetovém e-shopu www.answear.cz.

Oblečení zkrátka patří k člověku od nepaměti. Začalo to potřebou zahalit své tělo a vyústilo touhou vypadat co nejlépe. Tato touha provází člověka celá staletí. Zpočátku bylo přání líbit se výsadou spíše žen. V dnešní době však stále více mužů touží skvěle vypadat a být cool. Vedle typických druhů oblečení se stále oblíbenější stávají různé módní kousky a doplňky. Internetový e-shop www.answear.cz nabízí vše. Od jednoduchých kusů oděvů (mikiny, svetry, trika, džíny), až po kreativní outlety. Vybrat si můžete z nejrůznějších skupin, od old schoolových modelů, po kabátky v armádním stylu (military coat), Black gold, až po džíny všech velikostí. V obchodě si zkrátka vybere každý – žena, muž i dítě, na stránkách je k nalezení více než 200 luxusních značek oděvů a obuvi, stačí si jen vybrat.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.