MacBook – elita mezi notebooky

0

Počítač je dnes již nezbytným vybavením každé domácnosti. Možná se mezi námi najdou ještě tací, kteří mají doma pevný počítač, rozhodně je ale větší část těch, kteří mají notebook. Jedná se o prestižní vynález své doby – je lehký, snadno přenositelný, snadný na ovládání – a tak má člověk ten nejsnadnější přístup téměř ke všem informacím na světě.

Vývojáři nicméně nehodlají zamrznout na, dnes již klasických noteboocích. Stále vymýšlejí nové a nové designy, které by člověku nejen ulehčili práci s internetovými vyhledavači, ale které by byly nesmírně příjemné na pohled. A přesně k tomuto účelu slouží MacBook.
Jedná se o název nejnižší výrobní řady přenosných počítačů platformy Macintosch firmy Apple.

MacBook je přístroj o velikosti 32,5×22,7×2,74 centimetrů, jeho váha nepřesahuje 2,5 kg. A přesto se v jeho nitru skrývá pevný disk o kapacitě 120 nebo až 250 GB, až 2 GB operační paměť a 2,1 GHz procesor. Tento “mrńousek” má tedy opravdu co nabídnout.

Internetový obchod www.kasa.cz MacBooky za celkem příznivou cenu nabízí. Mezi MacBooky s nejlepšími recenzemi patří kupříkladu MacBook Apple Retina. Výhodou je jistě plnohodnotná klávesnice, Retina display se souvislou skleněnou plochou, celodenní výdrž baterie a konstrukce vhodná pro práci v naprosté tichosti.
Dalším skvostem v řadě MacBooků je Apple MacBook Air za ještě lepší cenu než Retina. Za zmínku stojí operační systém OS X Yosemite, rychlé flashové úložiště a výdrž baterie až 9 hodin bez přestávky.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/kasa-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.