Má fitness náramek Huawei Band 4 samostatnou GPS?

0

Jeden z nejčerstvějších náramků na trhu je Huawei Band 4. A spoustu lidí zajímá, zda má samosttanou GPS, zda dokáže sám o sobě sledovat dráhu, kterou jeho nositel překonal během své cílené fitness aktivity. Většina lidí si totiž fitness náramky nebo chytré hodinky pořizuje právě proto, aby nemusela chodit, běhat nebo jezdit na kole s mobilem, ale aby přesto sledovali své výkony. Pojďme se podívat, zda Huawei Band 4 mí samostatnou GPS.

Huawei Band 4 má svou vlastní GPS

Ve skutečnosti je Huawei Band 4 jedním z mála malých fitness náramků, které disponují svým vlastním GPS chipem. Takže i když si vyběhnete bez mobilu, náramek Huawei Band 4 všechno zaznamená. O to lépe se vám bude chodit, běhat, jezdit.

Huawei Band 4

Jak na Huawei Band 4 zapnout GPS?

Touhle otázkou se vůbec nemusíte trápit, protože Huawei Band 4 sám zapne připojení na GPS, jakmile spustíte některou z venkovních aktivit. Na displeji se objeví oznámení, zda jste připojení (ikonka).

Jaká je přesnost Huawei Band 4?

Je celkem překvapující, že komunikace Huawei Band 4 s GPS je velmi rychlá, a to včetně navázání kontaktu. U starších náramků se často stávalo, že chycení signálu z GPS trvalo příliš dlouho, a tak se běžec vychládl dříve, než se mohl vydat na měřenou trasu, případně během přemisťování terénem svůj signál prostě ztratil. Tohoto se však u Huawei Band 4 nemusíte obávat, komunikace s GPS je orpavdu rychlá.

Huawei Band 4

Přesnost je navíc stejná jako v případě telefonů. Vyzkoušelo si to mnoho uživatelů náramku, kteří běřeli se zapnutou GPS jak na mobilu, tak na náramku. A výsledné dráhy se v podstatě nelišily. To je jedna z nepotěšujících informací. Díky GPS se z Huawei Band 4 stává praktický pomocník všech, kdo se chtějí udržet fit.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/mrakyhracek-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.