Který vybrat: robotocký vysavač Roborock T7 Pro nebo Roborock T7?

0

Vysávání, to je otrava… Tak přesně tuhle větu už nemusíte vyslovit, pokud si do bytu nebo domu (klidně i vícepodlažního) pořídíte robotický vysavač. Bude makat za vás, vy jen vynesete plnou nádobku s vysátými nečistotami, případně přemístíte pracanta do jiného podlaží. To je skvělé řešení hlavně pro alergiky, protože budou mít prach povysáváný denně, aniž by se o to museli sami zasloužit. A pokud máte nábytek na vyšších nožkách, robot vysaje opravdu všude a všechno. Jenže který vybrat?

Pokud jste se u výběru zasekli na modelech Roborock T7 Pro a Roborock T7, přičemž si říkáte, že doposud nevíte, po kterém z nich sáhnout, pojďme si tady, přehledně a na jednom místě shrnout, v čem je který z modelů lepší. Rovnou zmiňme, že ve výkonu se neliší, vysávají oba v podstatě stejně. Takže v čem jsou odlišnosti?

Co má robotický vysavač Roborock T7 Pro navíc oproti modelu Roborock T7?

Podívejme se na rozdíl mezi základní a „Pro“ variantou. Ve výkonu při vysávání nebo v mopování (vytírání) to není. Takže v čem se odlišuje? Roborock T7 Pro je lepší v následujících parametrech:

  • lepší navigační systém
  • pořizuje real-time video
  • dělá live-action obrázky

Takže je to jasné. Výkonově jsou na tom oba přístroje stejně, rozdíly jsou v nástavbové možnosti snímání okolí robota, když pracuje. To využijete, pokud máte doma malé dítě, případně domácího mazlíčka.

Xiaomi nabízí celou řadu vysavačů Roborock nebo Mi Robot Vacuum Mop. Mrkněte na ně třeba do Okay.cz!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/okay-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.