Která vybrat: sluchátka Realme Buds Air Neo nebo Realme Buds Air?

0

Rádi byste pořídili nová bezdrátová sluchátka, líbí se vám ta od Realme, ale netušíte, jestli si připlatit za NEO model, nebo se spokojit se základní variantou? Pojďme se podívat, jaké jsou mezi nimi rozdíly, abyste si mohli odpovědět na otázku, zda levnější nebo dražší variantu, jestli vám navýšení ceny přinese v NEO verzi vyšší užitek.

Co mají bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo navíc oproti modelu Realme Buds Air?

Nejprve se podíváme, s čím na trh přišla Neo verze, o co výrobce zlepšil svá bezdrátová sluchátka, na čem si tedy napočítává i jejich vyšší cenu. Realme Buds Air Neo jsou lepší v těchto parametrech:

  • jsou o fous lehčí (4,1 g vs. 4,2 g)
  • mají větší driver (13 mm vs. 12 mm)
  • mají vyšší odolnost proti prachu
  • mají navíc i podporu kodeků ENC
  • podporují bezdrátové nabíjení

Ostatní parametry jsou v obou modelech sluchátek Realme Buds Air úplně stejné, tedy až na jednu zajímavou výjimku. U staršího modelu sluchátek výrobce uvádí USB-C nabíjení pouzdra, ale u novějšího jen micro USB port pro nabíjení. Možná je to právě kvůli schopnosti nabíjet se bezdrátově.

Jestliže nepotřebujete ENC kodek a nestojíte o bezdrátové nabíjení, pak vám základní bezdrátová sluchátka Realme Buds Air nabídnou dostatečnou službu a za nižší pořizovací cenu. Najdete je například v obchodě Patro.cz, stejně jako i jejich Neo verzi.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/patro-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.