Která vybrat: Realme Buds Air Neo nebo Xiaomi Redmi AirDots S?

0

Která bezdrátová sluchátka v nízké cenové kategorii budou pro vás lepší? Jsou to Realme Buds Air Neo nebo Xiaomi Redmi AirDots S? Jaké jsou jejich výhody, nevýhody, v čem se od sebe odlišují? Pojďme se na ně podívat podrobněji a zjistit, jaké jsou mezi nimi rozdíly a pro koho se který model hodí více. Díky tomu už bude výběr snadný. Dodejme jen, že základní rozdíl je ve tvaru, což samo o sobě může předem určit vaše rozhodnutí. Ale pokud ne, podrobnější rozdíly v parametrech najdete níže.

Co má Realme Buds Air Neo navíc oproti Xiaomi Redmi AirDots S?

Realme Buds Air Neo má, ve srovnání s Xiaomi Redmi AirDots S navíc tyto vlastnosti, liší se v těchto parametrech:

  • má větší baterii (410 mAH oproti 300 mAh – ale pozor, jak níže zjistíte, na jedno nabití je výdrž sluchátek od Xiaomi delší, větší baterie se projeví v celkové výdrži pouzdra!)
  • o pět hodin delší přehrávání na jedno nabití pouzdra (17 hodin vs. 12 hodin)
  • latence 119,2 ms
  • aplikaci Realme Link App
  • Pop-up Window
  • wearing detection neboli automatické zastavení přehrávání, když si jedno ze sluchátek vyndáte z ucha a znovuspuštění přehrávání, jakmile si sluchátko do ucha vrátíte
  • výrazně vyšší cena
Bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo

Co má Xiaomi Redmi AirDots S navíc oproti Realme Buds Air Neo?

I Xiaomi sluchátka, přestože jsou výrazně levnější, mají něco, v čem vedou nad svými dražšími konkurenty. Konkrétně se jedná o delší přehrávání na jedno nabití sluchátek, dokonce o celou hodinu (4 hodiny vs. 3 hodiny).

Pokud tedy nerozhoduje cena nebo tvar, možná rozhodne výdrž na jedno nabití či wearing detection, která je příjemným doplňkem k bezdrátovému přehrávání. Sluchátka Realme Buds Air Neo najdete například v obchodě F-Mobil.cz.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/f-mobil-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.