Která vybrat: bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Air2 SE nebo Xiaomi Mi Air 2S?

0

Bezdrátová sluchátka se stále více stávají běžnou výbavou všech, kdo rádi poslouchají hudbu nebo rádio, o hraní her ani nemluvě, kdekoliv na cestách busem, vlakem, coby spolujezdci v autě anebo samozřejmě i doma, aby nebyli rušeni ostatními a aby oni sami nerušili je.

Pokud jste vyznavači značky Xiaomi, možná se právě rozhodujete mezi dvě podobnými, ale cenově velmi rozdílnými modely, konkrétně Xiaomi Mi Air2 SE nebo Xiaomi Mi Air 2S. V tomto porovnání vám ukážeme rozdíl mezi parametry obou modelů sluchátek tak, abyste hned měli jasněji, které budou vašim potřebám vyhovovat lépe.  Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Co umějí bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Air 2S navíc oproti Xiaomi Mi Air2 SE?

Podívejme se, co umějí dražší sluchátka navíc oproti těm levnějším, a zda stojí za to do nich investovat vyšší částku. Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Air 2S jsou lepší v těchto parametrech:

  • nižší hmotnost (4,5 g oproti 4,7 g)
  • větší nabíjecí a ochranné pouzdro
  • větší kapacita baterie pouzdra (450 mAh oproti 410 mAh)
  • delší výdrž pouzdra na jedno nabití (24 hodin oproti 20 hodinám)
  • více podporovaných formátů – navíc je zde LHD
  • detekce vyndání sluchátka z ucha (jakmile sluchátko vyndáte, přestane se hudba přehrávat. Až sluchátko vrátíte, hudba zase začne hrát)
  • nabízí bezdrátové nabíjení
Air2 SE

Dražší model Xiaomi Mi Air 2S je vhodný pro všechny, kdo budou chtít poslouchat i zvuk ve formátu LHD, touží po delší výdrži pouzdra na jedno nabití a také po bezdrátovém nabíjení. Navíc tu získáte i detekci nošení, což je také zajímavý komfort, ale nikoliv nutný. Levnější model Xiaomi Mi Air2 SE pořídíte například v obchodě Amazon.com.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/amazon-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.